Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
agent tomek
08.01.2014 11:29

Kaczmarek zrezygnował z członkostwa w PiS

Były agent CBA oświadczył, że rezygnuje, bo nie jest jak Wipler, czy Ziobro.

Podziel się
Dodaj komentarz
(EastNews)

Jarosław Kaczyński pytany o przyszłość Tomasza Kaczmarka powiedział wcześniej: - _ Nie ma dla niego miejsca w klubie. _Czarne chmury nad głową posła PiS zawisły po publikacji tygodnia Wprost _ Niebezpieczne kontakty agenta Tomka _.

aktualizacja 15:00:00

Prezes PiS dopytywany, czy zostanie on wykluczony z klubu, odparł: _ No to należy do rzecznika i do klubu, ale jestem głęboko przekonany, że tak będzie _.

Kaczyński na pytanie, kiedy może zapaść decyzja o wyrzuceniu Kaczmarka, odpowiedział, że _ to na pewno będzie w tej chwili, już szybko _. _ Pewnie w ciągu najbliższych dni, czy przy kolejnym posiedzeniu _ - mówił. Kilka godzin po tych wypowiedziach poseł Kaczmarek oświadczył, że rezygnuje z członkostwa w klubie PiS.

W połowie grudnia ub. r. poseł Tomasz Kaczmarek został zawieszony w prawach członka klubu PiS po publikacji tygodnika _ Wprost _, który opisał związek parlamentarzysty z olsztyńską bizneswoman Katarzyną Sztylc.

Według tygodnika były _ agent Tomek _ miał grozić jej mężowi i straszyć go kolegami ze służb. Z kolei w najnowszym numerze tygodnik napisał, że poseł PiS jeszcze do niedawna miał kontakty z osobami powiązanymi z warszawskimi agencjami towarzyskimi.

- _ Nigdy nie brałem udziału w procederze stręczycielstwa. Nigdy również nie czerpałem z niego żadnych korzyści _- napisał Tomasz Kaczmarek w oświadczeniu po publikacji.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: agent tomek, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz