Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kaczyński: odrzucić koncepcje Balcerowicza, postawić na Morawieckiego

102
Podziel się:

- Musimy odrzucić ostatecznie nieszczęsne koncepcje szkodnika Balcerowicza, postawić na Morawieckiego w gospodarce - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński na sobotnim kongresie partii. Zachęcał też kolegów do formułowania "nowych propozycji dla społeczeństwa".

Kaczyński: odrzucić koncepcje Balcerowicza, postawić na Morawieckiego
(AP/FOTOLINK/EAST NEWS)

- PiS dziś jest ośrodkiem nie tylko rozsądnego, racjonalnego myślenia o Polsce, jest także ośrodkiem rozsądnego i racjonalnego myślenia o Europie i musimy o tym wiedzieć i nie powinniśmy mieć kompleksów - oświadczył też lider partii rządzącej.

Zwracając się do partyjnych kolegów powiedział: - Musimy szanowni państwo iść do przodu, musimy dotrzymać obietnic, musimy być kompetentni i uczciwi; musimy odrzucić kompleksy".

- Musimy odrzucić ostatecznie nieszczęsne koncepcje szkodnika Balcerowicza, postawić na Morawieckiego w gospodarce, musimy proszę państwa z wiarą iść do przodu i formułować nowe propozycje nowe propozycje dla społeczeństwa - stwierdził Kaczyński.

Kaczyński, odnosząc się do owych propozycji podkreślał, że "one już są, choćby propozycja jak ta, która odnosi się do tego, co zrobić z tymi pieniędzmi, które zostały w OFE, które dzisiaj w gruncie rzeczy tracą na wartości, a które mogą być podstawą nowych ważnych przedsięwzięć, które będą budowały siłę naszej polityki gospodarczej, ale będą też wspierały milion polskich gospodarstw domowych".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(102)
mici
5 lata temu
Co Balcerowicz zarobil to Kaczynski rozdaje !!! i otumanieni przez Kosciol ludzie mysla ze to sie nigdy nie skonczy
ada
7 lat temu
Morawiecki długo uczyć się musi u p. Balcerowicza i długo jeszcze Mu nie dorowna
grzegorz
7 lat temu
jak przystało na kieszonkowego "naczelnika" zna się na wszystkim czyli na niczym !
zorr
7 lat temu
Historia oceni kto był większym szkodnikiem czy profesor Balcerowicz czy nieudacznik Kaczyński.
wrt
7 lat temu
Tak jest najlepiej Prezesowi wychodzi stawianie na koncepcje Marksa i Engelsa . Niech przywroci tez ulice ich nazwy i postawi im pomniki
...
Następna strona