Notowania

PiS stawia na Mieszkanie+ i programy gospodarcze. Kaczyński o planach rządu na kolejne dwa lata

- Program Mieszkanie plus, realizacja programów gospodarczych oraz programów, które odnoszą się do finansów publicznych - to najważniejsze zadania na kolejne lata - powiedział w poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Andrzej Iwanczuk/REPORTER)
Jarosław Kaczyński był gościem TVP zaraz po "Wiadomościach".

- Program Mieszkanie+, realizacja programów gospodarczych oraz programów, które odnoszą się do finansów publicznych - to najważniejsze zadania na kolejne lata - powiedział w poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Podczas poniedziałkowego wywiadu w TVP Kaczyński był pytany m.in. o najważniejsze zadania na kolejne lata rządów. - To na pewno realizacja Mieszkania+, realizacja tych wszystkich programów gospodarczych i tych, które odnoszą się do finansów publicznych - odpowiedział.

- Jeśli chodzi o sferę społeczną, to bym się przede wszystkim skoncentrował na tych, którzy jak dotąd skorzystali, ale niewiele - dodał wyjaśniając, że chodzi m.in. o emerytów.

Kaczyński: Polacy mogą wyznaczyć chorej Europie drogę do uzdrowienia

Kaczyński obiecywał też wsparcie dla matek samotnie wychowujących dzieci, mających niewielki dochód, ale nie mogących dostać pieniędzy z 500+. - To też jest problem, który jest przed nami - stwierdził Kaczyński.

Szef PiS podkreślił, że aby to uzyskać, musi prowadzić "politykę odpowiedzialną". - Skrzętną, ofensywną, ale jednocześnie przewidywalną. To znaczy, że nie możemy uruchomić spirali różnego rodzaju roszczeń, bo to nam wtedy nie pomoże. Wtedy po prostu nie uzyskamy tego, co jest najbardziej potrzebne, tzn. tego co jest najbardziej sprawiedliwe - mówił.

Kaczyński był też pytany o to, co się nie udało rządowi przez pierwsze dwa lata rządów.

- Jest wiele kwestii niedokończonych - mówił prezes PiS. - Ceny autostrad nie spadły w sposób znaczący, a powinny spaść. Mamy do czynienia z różnego rodzaju pytaniami w całej sferze infrastruktury - przyznał.

Tagi: pis, kaczyński, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-11-2017

Patriota płacący podatki"Strateg" dużo mówi,tak zwyczajnie pod publiczkę a realia to brak szacunku do Obywateli i chore wyczyny miesiączkowe !!!

14-11-2017

ObserverTen dziadek kompletnie już zdurniał..... w życiu takich bredni nie słyszałem.....

14-11-2017

sklaveNaród oszalał z tym zaufaniem i wiarą w nadprzyrodzone moce Kaczyńskiego. Zapomnieliśmy jakim to zaufaniem obdarzyliśmy Wałęsę w szczytowym okresie … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (16)