Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kolejne zamachy bombowe w Londynie

0
Podziel się:

W londyńskim metrze na stacji Warren Street w czwartek wybuchła bomba wypełniona gwoździami. Brytyjska policja potwierdziła również eksplozję w autobusie londyńskiej komunikacji miejskiej.

Kolejne zamachy bombowe w Londynie

W londyńskim metrze na stacji Warren Street w czwartek wybuchła bomba wypełniona gwoździami - podała dyrekcja metra. Zamknięto trzy linie londyńskiego podziemnej kolejki - Hammersmith and City, Victoria oraz Northern Line.

_ fot. PAP/EPA/TOM HEVEZI _
_ Ewakuacja londyśkiego metra _

Rzecznik Scotland Yardu powiedział, że jedna osoba została ranna.

Brytyjska policja potwierdziła również eksplozję w autobusie londyńskiej komunikacji miejskiej. Wybuch nastąpił w autobusie linii 26, we wschodniej dzielnicy Hackney. Nie ma rannych w wyniku eksplozji w londyńskim autobusie linii 26 - poinformował kierowca autobusu, cytowany przez agencję Reutera. Dodał, że w autobusie wyleciały szyby.

Szef londyńskiej policji Ian Blair powiedział, że w Londynie były "cztery eksplozje bądź próby wywołania eksplozji". Dodał, że bomby były, jak się wydaje, mniejsze od tych, których użyto do zamachów przed dwoma tygodniami. Zarazem podkreślił, że eksplozje są "z pewnością bardzo poważnym incydentem". Przyznał, że jest niewielka liczba lekko poszkodowanych, ale szczegółów nie podał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)