Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kreml szykuje się do wojny. Tworzy specjalne oddziały

0
Podziel się:

Eksperci wiążą decyzje rosyjskich władz z możliwością wybuchu konfliktów zbrojnych na Kaukazie oraz z przyszłoroczną olimpiadą w Soczi.

Kreml szykuje się do wojny. Tworzy specjalne oddziały
(AP/Fotolink/East News)

W Rosji powstają specjalne oddziały komandosów. Tamtejsze agencje informują, że wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt żołnierze będą w nieustannej gotowości do podjęcia działań zbrojnych.

Eksperci wiążą tego typu decyzje rosyjskich władz z możliwością wybuchu konfliktów zbrojnych na Kaukazie oraz z przyszłoroczną olimpiadą w Soczi.

Od kilku lat kaukascy ekstremiści grożą, że nie dopuszczą do przeprowadzenia zimowych Igrzysk. Analityk wojskowy Anatolij Cyganok wyjaśnia, że nowe oddziały będą miały natychmiast rozpocząć walkę z wrogiem i utrzymać pozycję do czasu przybycia regularnych wojsk.

Specjalista podkreśla, że oddziały szybkiego reagowania będą wykorzystywane tylko do działań wewnątrz Rosji.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/66/m260674.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rosja;kontynuuje;dostawy;broni;do;syrii,151,0,1250455.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Rosja wysyła broń do Syrii. "ONZ nie zabrania" Szef firmy Rosoboroneksport Anatolij Isajkin powiedział, że Moskwa kontynuuje dostawy broni do Syrii. Zaznaczył, że ONZ nie zabrania handlu bronią z Syrią.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/107/m73835.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/francja;walczy;w;mali;z;tymi;ktorych;zbroila;w;libii,7,0,1248775.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) "Francja uzbroiła tych z którymi walczy" Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow ujawnił, że Paryż walczy z rebeliantami, których zbroił w Libii przeciwko Muammarowi Kadafiemu.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)