Notowania

polisa
23-05-2018 (09:03)

LINK4 z polisą dla dzieci i rodziców. To pierwsza taka oferta w Polsce

Polisa zapewnia ochronę i pomoc prawną nie tylko mamie i tacie. Ubezpieczyciel zapłaci również za szkody wyrządzone przez dzieci, czy wypadki jakim mogą ulec maluchy choćby podczas zajęć dodatkowych. Składki zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rawpixel.com)

Link4 Mama to unikalny w Polsce pakiet produktów kierowanych zarówno do kobiet w ciąży, jak i rodziców, którzy już mają dzieci.

- Pomożemy kobietom przejść przez okres oczekiwania na dziecko, pomożemy tuż po porodzie. Wesprzemy w trudnych sytuacjach, ale też w powrocie do pracy – zapewnia Patrycja Kotecka, dyrektor pionu marketingu LINK4.

Ubezpieczyciel zapewnia, że w ramach polisy otrzymujemy pomoc m.in. psychologa, położnej, dietetyka a nawet prawnika. Link4 pokryje również połowę ceny wizyty u lekarza specjalisty, jeśli rodzic będzie wymagał takiej porady.

Ubezpieczyciel szczególną ochroną obejmie również dzieci. W ramach polisy mogą liczyć na pomoc medyczną przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. To nie tylko lekarz pierwszej pomocy. Link4 zapewni również wizytę u specjalisty.

Dodatkowa ochrona to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków – zarówno podczas zajęć w przedszkolu lub szkole jak i podczas zajęć pozalekcyjnych, np. lekcji karate czy piłki nożnej.

- Nie boimy się nowych wyzwań. Skupiamy się na innowacyjności i klienci. Stąd pomysł na produkt dla rodziców. Wspieramy rodziny w naszej firmie, więc teraz chcemy wesprzeć rodziny naszych klientów – dodaje Agnieszka Wrońska, prezes zarządu LINK4.

To co szczególnie może zainteresować rodziców, to ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które obejmuje szkody wyrządzone przez dzieci. Maksymalna wysokość odszkodowania z tego tytułu może wynieść nawet 100 tysięcy złotych. Po co rodzicom taka polisa?

- Pamiętam historię jednego z rodziców, którego dziecko w perfumerii niechcący zrzuciło z palety drogie perfumy. Wartość kosmetyków to ok. tysiąc euro. Innym razem dzieci grające w piłkę uszkodziły maskę zaparkowanego w pobliżu drogiego BMW. To sytuację, które mogą zdarzyć się każdemu z nas. My za takie szkody zapłacimy. Wystarczy, że klient skontaktuje się z nami, gdy dojdzie do takiej nieszczęśliwej sytuacji – zapewniają przedstawiciele firmy.

Link4 wyjaśnia, że ceny polis zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. Pełen roczny pakiet ubezpieczeniowy dla dziecka jak i rodziny to wydatek ok. 200 złotych rocznie.

Ubezpieczenie jest tańsze dla posiadaczy Kart Dużej Rodziny, czyli osób, które mają trójkę i więcej dzieci.

Polisę można kupić w kilka minut za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej - www.link4mama.pl.

Na tej samej stronie można też poznać szczegółowy zakres ochrony

Firma szacuje, że produkt dedykowany jest w sumie do kilkunastu milionów dzieci i ich rodziców mieszkających w Polsce.

Tagi: polisa, link4, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-05-2018

łobuzTen ubezpieczycie jest pewny bo tam prezesuje żona naszego szeryfa !

23-05-2018

ShmiUbezpieczając się w link4(PZU) płacisz haracz Rydzykowi

23-05-2018

ZorroTakie ubezpieczenia oferują też inne firmybNiebtrzeba brać całego pakietu można sobie wybrać nnw albo OD CZY POMOC PRAWNA ART Sponsorowany?

Rozwiń komentarze (3)