Notowania

igrzyska
12.08.2012 11:20

Londyn 2012: ceremonia zamknięcia jak wesele?

Program ceremonii zamknięcia igrzysk owiany jest tajemnicą, ale są przecieki. Organizatorzy zapowiadają największe after party na świecie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Dziś zakończenie Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Program ceremonii jest owiany tajemnicą. *Reżyserem widowiska jest Stephen Daldry - autor filmowego komediodramatu _ Billy Elliot _ o chłopcu zakochanym w balecie. *

Próby trwają pod Londynem, w Dagenham, na terenie fabryki Forda. Widziano tam już wszystkie pięć Spice Girls w komplecie, ćwiczące występ na dachach czarnych londyńskich taksówek, a także Briana Maya z zespołu Queen, Pet Shop Boys i Annie Lennox. George Michael sam potwierdził swój udział. Plotka wymienia także Paula McCartney'a, Eltona Johna, Take That, Paula Wellera i Adele.

Odpowiedzialny za oprawę muzyczną David Arnold powiedział, że _ jeśli ceremonię otwarcia uznać za olimpijskie zaślubiny, to zamknięcie będzie odpowiednikiem wesela _. Zapowiedział, że będzie to największe after party na świecie.

Podobno artystów zapraszał do udziału według z góry ustalonego klucza muzycznego - nie pozostawiając im wolnej ręki, co zaśpiewają - tak, aby koncert ułożył się w wizytówkę Londynu i całej Wielkiej Brytanii.

Podobnie jak podczas otwarcia Igrzysk, będą i ochotnicy - 4 tysiące. Główna trudność polega na tym, że na razie nie mogą prowadzić prób na stadionie, bo od ostatnich finałów do początku koncertu, około 22:00, pozostanie tylko 16 godzin.

Wśród prominentnych gości ma nie zabraknąć królowej Elżbiety II i księcia Harry'ego oraz księżniczki Kate.

Czytaj więcej w Money.pl
Siatkarze ulegli Rosji. Koniec marzeń o medalu Przez cały mecz reprezentacja naszych przeciwników przeważała na boisku.
Szał na olimpiadzie? Program skanuje emocje. Koło Milenijne świeci się wieczorem na żółto? To znaczy, że kibice na Twitterze byli zadowoleni z olimpijskich sportowców!
Bolt pobił znowu rekord. Na... Po zwycięstwie na 200 m biegacza wymieniono 80 tys. razy w ciągu minuty. Wcześniej rekord należał również do Jamajczyka i wynosił 74 tys. wpisów w ciągu minuty.
Tagi: igrzyska, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka światowa, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz