Notowania

lot
26.10.2018 12:53

LOT i związki zawodowe usiądą rozmów. Padła kolejna data spotkania

Zarząd PLL LOT na godzinę 15. w piątek zaprosił na rozmowy związki zawodowe oraz protestujących - poinformował w piątek rzecznik spółki Adrian Kubicki. Z protestującymi nie będzie rozmawiał prezes Rafał Milczarski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafal Oleksiewicz)
Strajk części załogi trwa od czwartku 18 października

Związki zawodowe są gotowe do rozmów, choć mają swoje warunki.

- Dosłownie przed chwilą zostało wystosowane do związków zawodowych i do protestujących zaproszenie - bezwarunkowe, w dowolnej reprezentacji - dzisiaj na godzinę 15. do wzięcia udziału w rozmowach. Te rozmowy w imieniu zarządu PLL LOT poprowadzi pan wiceprezes Piechota - powiedział dziennikarzom rzecznik prasowy Adrian Kubicki w komunikacie podanym przez PAP.

Kolejny dzień strajku pracowników LOT. "Będziemy tutaj do skutku"

- Liczymy, że protestujący wyznaczą reprezentację do wzięcia udziału w tym spotkaniu (...) i że to będzie pierwsze spotkanie, otwierające, umożliwiające zakończenie tego protestu, strajku jak najwcześniej - dodał. Rozmowy te, w imieniu zarządu LOT, poprowadzi oddelegowany z rady nadzorczej do zarządu wiceprezes Bartosz Piechota.

Z informacji money.pl wynika, że protestujące związki zawodowe są gotowe do rozmów. Zwracają jednak uwagę, że wiceprezes Piechota doskonale zna konflikt - i był obecny informowany o wszystkich dotychczasowych negocjacjach, które nie przyniosły żadnego rezultatu. Związki zawodowe pilotów oraz personelu pokladowego zastrzegają, że spotkają się pod dwoma warunkami: rozmowy będa prowadzone w siedzibie komitetu strajkowego oraz zaczną się dopiero wtedy, gdy na miejsce dotrze ich negcjator. A to może oznaczać, że rozmowy o 15 się jeszcze nie zaczną.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: lot, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
26-10-2018

CK_DezerterDlaczego nasze Państwo, zarządzające LOTem, chce wysyłać pracowników na umowy śmieciowe lub na samozatrudnienie a innym firmom tego zabrania lub to … Czytaj całość

26-10-2018

!!!!!!!!!Zaczynają mieknac. Widmo bankructwa przewoźnika państwowego otworzyło oczy zarządowi.

26-10-2018

CebulakAni jednym słowem o podpisanej umowie LOT z EL-AL w Sydney w której bilety będzie sprzedawał EL-AL Izraelski , a LOT będzie woził i ponosił koszty . … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (4)