Notowania

gospodarka
28.02.2017 06:42

Wymarzone auto dla przedsiębiorców. Najważniejsze niskie koszty

W ubiegłym roku z polskich salonów wyjechało według danych 416 tys. aut, z czego ponad dwie trzecie, czyli 281,7 tys., zostało nabyte przez klientów instytucjonalnych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Niski koszt eksploatacji i korzystne warunki zakupu - to cechy idealnego samochodu służbowego według przedsiębiorców - pisze "Puls Biznesu".

W ubiegłym roku z polskich salonów wyjechało według danych 416 tys. aut, z czego ponad dwie trzecie, czyli 281,7 tys., zostało nabyte przez klientów instytucjonalnych. W badaniu przeprowadzonym przez Instytut Keralla na zlecenie Carefleet S.A. przedstawiciele małego biznesu wypowiedzieli się, czym powinien charakteryzować się idealny samochód dla firm z sektora MSP - informuje gazeta.

Okazuje się, że dla blisko połowy (46 proc.) ankietowanych najważniejszą cechą samochodu służbowego jest niski koszt jego eksploatacji, nieco mniej (43 proc.) zwraca uwagę na preferencyjne warunki zakupu, a dla 29 proc. respondentów kluczowe jest dotychczasowe pozytywne doświadczenie z daną marką aut - czytamy w artykule.

Tagi: gospodarka, motoryzacja, gospodarka, pap, "puls biznesu", przegląd prasy, wiadomości, gospodarka polska
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
28-02-2017

NIKUŚ1956CZY TE SK SYNY NIE MAJĄ CO ROBIĆ TYLKO ZE WSZYSTKIEGO NAS OGRANICZAĆ I NAS OKRADAĆ JAK NA UKRAINIE. TAK RZĄDZĄ PANOWIE ZE SŁOMĄ W BUTACH ALE ZA TO … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)