Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mało realne wizje kandydatów

0
Podziel się:

Kandydaci na prezydenta fundują nam festiwal obietnic i jednocześnie unikają odpowiedzi na pytanie: skąd wziąć pieniądze na ich spełnienie?

Mało realne wizje kandydatów
bEKXiLfV

- To jest właśnie podstawowy problem Polski. Nie rozmawiamy o faktach, nie mówimy o rzeczywistych zdarzeniach, wizje kandydatów to wizje życzeniowe – mówi nam Rafał Antczak, główny ekonomista Deloitte.

Zdaniem Antczaka w Polsce są trzy obszary, które nie mogą już dłużej czekać na decyzje. - Sytuacja, w której tylko stoimy i patrzymy, jest sytuacją złą dla Polski - mówi nam główny ekonomista Deloitte.

O jakie kwestie chodzi? O tym w materiale wideo:

bEKXiLfX
Czytaj więcej w Money.pl
Propozycja podatkowa Dudy dla mikrofirm Duda opowiedział się za obniżką podatku dla mikroprzedsiębiorstw do 15 proc., w przypadku, gdy firma zatrudnia co najmniej trzy osoby.
Apel do kandydatów. "Ujawnijcie umowy!" Piotr "Vagla" Waglowski chce by kandydaci na prezydenta ujawnili wszystkie umowy, które podpisała Kancelaria Prezydenta oraz partie PiS i PO.
Prezydent: Powinniśmy dbać o relacje z Rosją - Polska powinna być w szpicy krajów i społeczeństw obywatelskich, które mówią: "my chcemy dobrych relacji z Rosją" - twierdzi prezydent.
bEKXiLgy
wiadomości
kraj
KOMENTARZE
(0)