Notowania

wiadomości
30.05.2018 18:23

Milion kont 360° w banku Millennium. "To produkt kluczowy dla strategii akwizycyjnej banku"

Milionowe Konto 360° zostało otwarte w Braniewie, a jego posiadaczka otrzyma od banku przelew w wysokości 360 zł miesięcznie przez najbliższy rok. Konto 360° jest jednym z najlepiej sprzedających się rachunków osobistych w Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz

Milionowe Konto 360° zostało otwarte w Braniewie, a jego posiadaczka otrzyma od banku przelew w wysokości 360 zł miesięcznie przez najbliższy rok. Konto 360° jest jednym z najlepiej sprzedających się rachunków osobistych w Polsce.

Jak mówi, Przemysław Dukiel, kierujący Wydziałem Rachunków Bieżących w Banku Millennium, Konto 360° to kluczowy produkt w strategii akwizycyjnej banku.

- W ciągu najbliższych trzech lat planujemy zdobyć dzięki niemu 600 tys. nowych, aktywnych klientów. Na sukces Konta 360° wpłynął też fakt, że jest ono bramą do wielu innowacyjnych usług, dostępnych online i mobilnie. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, takie jak biometria, rozszerzona rzeczywistość, tokenizacja czy wkrótce robo-doradztwo - mówi Dukiel.

Konto 360° równie chętnie otwierają kobiety (48%), jak i mężczyźni (52%). Co ciekawe, ponad 45% jego posiadaczy to osoby poniżej 30. roku życia. Od momentu wprowadzenia Kont 360° na rynek ich posiadacze zrealizowali blisko 70 milionów przelewów i dokonali ponad 250 milionów transakcji kartami.

W programie rekomendacyjnym „Lubię to polecam”, w którym klienci polecają swoim znajomym założenie Konta 360° i Konta 360° Student, zarejestrowało się ponad 240 tys. klientów.

Oglądaj też: Bank Smart: europejski dyskont finansowy

Z kontem oferowane jest bezpłatne przez 12 miesięcy od otwarcia rachunku ubezpieczenie assistance. W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, posiadacze rachunku mogą przez całą dobę skorzystać z wizyty domowej lekarza lub pielęgniarki, a w razie zdarzenia losowego - m.in. z interwencji hydraulika czy elektryka oraz z naprawy sprzętu AGD/RTV/PC, smartfona i tabletu czy zakupu urządzenia mobilnego w razie kradzieży z włamaniem. Klient może skorzystać z 7 interwencji w roku.

- Pakiet assistance jest znakiem rozpoznawczym Konta 360° - mówi mówi Urszula Łuszczewska, kierująca Wydziałem Ubezpieczeń w Banku Millennium. - Klienci bardzo cenią sobie możliwość korzystania z pomocy w trudnych sytuacjach życia codziennego. Równie często korzystają z pomocy w ramach assistance domowego jak i medycznego

Konto 360° to propozycja dla całej rodziny. Bank oferuje również Konto 360°Junior i Konto 360° Student, które „rosną” wraz z posiadaczem i dostosowują się do potrzeb zmieniających się wraz z wiekiem. Jeżeli klient nie zdecyduje inaczej, w chwili 18. urodzin Konto 360°Junior przekształca się w Konto 360° Student, a w momencie ukończenia 26. roku życia staje się w pełni „dorosłą” wersją rachunku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, banki
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
30-05-2018

Tomo[QUOTE] otrzyma od banku przelew w wysokości 360 zł miesięcznie przez najbliższy rok. Ko [/QUOTE] A po roku za prowadzenie konta firmowego z limitem, … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)