Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

Miliony z PFN na rejs dookoła świata. Mateusz Kusznierewicz wyjaśnia

224
Podziel się:

Zamieszanie wokół Mateusza Kusznierewicza i jego projektem „Polska 100”, czyli 3-letnim rejsem dookoła świata, który sfinansowała Polska Fundacja Narodowa. – Sam pomysł zrodził się 4 lata temu w gronie żeglarzy. Brakowało nam polskiego jachtu, pod polską banderą, z polską załogą, która nie tylko godnie by reprezentowała naszą ojczyznę na regatach, ale też walczyła o czołowe miejsca – wyjaśnia sportowiec.

Miliony z PFN na rejs dookoła świata. Mateusz Kusznierewicz wyjaśnia
(WP money.pl)

Zamieszanie wokół Mateusza Kusznierewicza i jego projektu „Polska 100”, czyli 3-letniego rejsu dookoła świata, który sfinansowała Polska Fundacja Narodowa. – Sam pomysł zrodził się 4 lata temu w gronie żeglarzy. Brakowało nam polskiego jachtu, pod polską banderą, z polską załogą, która nie tylko godnie by reprezentowała naszą ojczyznę na regatach, ale też walczyła o czołowe miejsca – wyjaśnia sportowiec.

Koszt? 3 mln zł za każdy rok rejsu. Ale to nie wszystko. Wydatków jest o wiele więcej. Jakie dokładnie? Zobacz wideo.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(224)
twójJulian
5 lata temu
Pan Kusznierewicz był - tyci, Tyciuśki jak ziarnko kawy, A oprócz tego podróżnik, A oprócz tego ciekawy...
weteran
5 lata temu
Dawno, dawno temu w mrocznych czasach PRLu do biura Warszawskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego zgłosił się cwaniaczek z propozycją: Związek da mu motorówkę i pieniądze na paliwo, a on w lipcu i sierpniu będzie pływał między Piszem i Zal. Zegrzyńskim i sprawdzał, czy żeglarze warszawscy przestrzegają etykiety żeglarskiej. Ponieważ były to słusznie minione mroczne czasy PRLu - gościa spuścili ze schodów. Koniec opowieści.
miż
5 lata temu
Mateusz, rumpel przełóż...
gorszysort
5 lata temu
zwróćmy uwagę, że wszyscy krytykujacy to przedsięwzięcie zostaną okrzyknięci wrogami promocji Rzplitej, niepatriotami, targowicą itp....
suweren
5 lata temu
Nie ma niezależnej prokuratury, nie ma niezależnych sądów, by ktokolwiek ścigał kosmiczne pomysły nadzorującej je władzy. Społeczeństwo jest bezsilne...
...
Następna strona