Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
odwrócona hipoteka
05.11.2014 16:33

Miller i Piechociński: prezes Kaczyński żyje w swoim świecie

Dziś z Ewą Kopacz spotkali się wszyscy polityczni liderzy. Za wyjątkiem szefa PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Supernak)

Liderzy największych partii politycznych spotkali się z premier Ewą Kopacz, by rozmawiać o problemach samorządu. W spotkaniu udziału nie wziął Jarosław Kaczyński, który konsekwentnie nie uczestniczy w żadnych debatach organizowanych przez polityków PO.

Przewodniczący SLD Leszek Miller podkreśla, że taka postawa prezesa PiS nikogo już nie dziwi.

- _ Pan Kaczyński jest konsekwentny. Żyje w czwartej Rzeczpospolitej, a my żyjemy w trzeciej _- uważa Miller.

Prezes koalicyjnego PSL-u uważa, że Jarosław Kaczyński miał szansę porozmawiać o wielu ważnych sprawach. Janusz Piechociński zaznacza, że prezes PiS-u konsekwentnie buduje alternatywną rzeczywistość.

-_ Prezes Kaczyński konsekwentnie buduje państwo alternatywne, w którym to on chce na swoich warunkach wszystkim innym wyznaczać miejsca i tematy rozmów. A szkoda, bo wyraził przecież opinię, że chce porozmawiać, choćby o sytuacji kredytów hipotecznych. Panie prezesie, była okazja, żeby wymienić uwagi z innymi liderami _- zwrócił się do polityka PiS Piechociński.

Samo spotkanie z Ewą Kopacz dotyczyło między innymi propozycji reformy samorządu terytorialnego. Janusz Piechociński podkreślił, że po 25 latach funkcjonowania władz lokalnych warto zastanowić się co można poprawić. Projekt ewentualnej reformy miałby zostać opracowany ponad partyjnymi podziałami.

Czytaj więcej w Money.pl

  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/74/m325450.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/premier-kopacz-pogodzi-sklocone-partie,135,0,1651591.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Premier Kopacz pogodzi skłócone partie?
  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/52/m315444.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/debata-psl-pis-sawicki-powinien-debatowac-z,56,0,1651512.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Spór o debatę o rolnictwie. Co nie pasuje PSL?
  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/64/m316224.jpg ) ] (http://agrobiznes.money.pl/artykul/sawicki-wojciechowski-nie-zna-sie-na,74,0,1649226.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) "Wojciechowski nie zna się na rolnictwie"
  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/140/m325004.jpg ) ] (http://agrobiznes.money.pl/artykul/pis-wzywa-ministra-sawickiego-do-debaty-o,45,0,1648941.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Będzie walka na debaty między PiS i PSL?
Tagi: odwrócona hipoteka, Jarosław Kaczyński, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz