Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Minister finansów będzie wprowadzał nowe podatki

848
Podziel się:

Ze względu na realizację programu 500+ i obniżenie wieku emerytalnego w nadchodzącym roku rządowi coraz trudniej będzie sfinansować budżetowe wydatki. Minister finansów będzie szukał sposobów zwiększenia dochodów poprzez wyższe podatki.

Minister finansów będzie wprowadzał nowe podatki
(JACEK DOMINSKI/REPORTER)
bELhfbrF

Ze względu na realizację programu 500+ i obniżenie wieku emerytalnego w nadchodzącym roku rządowi coraz trudniej będzie sfinansować budżetowe wydatki. Minister finansów będzie szukał sposobów zwiększenia dochodów poprzez wyższe podatki.

- Dochody budżetowe z tytułu uszczelniania systemu podatkowego są znacznie niższe od zapowiadanych - mówi Aleksander Łaszek, główny ekonomista FOR.

bELhfbrH

O tym jakie będą dodatkowe wydatki i jak obciążą każdego Polaka - więcej w materiale wideo.

bELhfbsi
Źródło:
MarketNews24
KOMENTARZE
(848)
Jacek
5 lata temu
PRZECIEZ TO NORMALNE,BO SKAD WZIAC TYLE KASY NA 500 PLUS.DADZA 500 PLUS ALE ZABIORA W INNY SPOSOB,JESZCZE NA TYM ZAROBIA.NAWET ZROZUMIE TO MALE DZIECKO.NIE CHODZE NA WYBORY BO NAZLODZIEJI OSZUSTOW NIE BEDE GLOSOWAL.KAZDEMU MOWILEM ZE DADZA ALE ODBIORA W INNY SPOSOB Z NAWIAZKA.JAK ZYJE 60 LAT TO JESZCZE NIGDY ZA MOJEGO ZYCIA NIE BYLO UCZCIWEGO RZADU.NAJGORSZY ZLODZIEJSKI PARSZYWY RZAD TO BYLA PLATFORMA,KRADLI,LAPOWKA KRYLA LAPOWKE,AFERY ZAMIATANE POD DYWAN,MINISTROWIE CALE LATA TANKOWALI ZA NASZE SWOJE PRYWATNE AUTA,NOWAK BRAL W LAPE CO POPADLO,OSTATNIO ZEGARKI PO 10 TYS ZL,TUSK KRYL AMBER GOLD,LATAL SAMOLOTEM DO DOMU DO SOPOTU NAWET 2 RAZY DZIENNIE ZA NASZE,PRYWATYZOWALI,ZNISZCZYLI POLSKIE STOCZNIE ZEBY NIEMIECKIE DOBRZE PROSFEROWALY,DLUG POLSKI ZA RZADOW PLATFORMY UROSL TAKI ZE GO NIE SPLACA NASZE PRAPRAPRAPRAWNUKI.TAK ZE NAJLEPIEJ WYJECHAC Z POLSKI GDZIES NA ZACHOD ZNAJSC PRACE I TAM ZYC.MOJE DZIECI SIEDZA W AUSTRII I ZYJA JAK BOG PRZYKAZAL,ROZNIE W ZYCIU BYWA,ALE JAK ZDROWIE POZWOLI TO BEDA TAM PRACOWAC NA AUSTRYJAKA EMERYTURE BY W PRZYSZLOSCI NIE ZEBRAC I BRAC W SKLEPIE NA ZESZYT JAK TO ROBIA EMERYCI RENCISCI,BO MAM SKLEPIK I WIEM JAKA JEST BIEDA.
m
5 lata temu
dali 500 zł ale w zamian zapłacimy wszyscy tak aby im się wyrównało..... przecież oni tego nie sponsorują z własnej kieszeni tylko my wszyscy!! zedrą z nas podatników ale nie wszyscy to widzą........ niektórzy mają ograniczone postrzeganie niestety! popierajcie ich dalej......
Albert
5 lata temu
Hahaha czyli 500plus równa się 1000minus
bELhfbsj
sim
5 lata temu
Wprowadzić 150.000 PLN kary za nielegalne zatrudnianie i wystarczy pieniędzy. Taki przepis już dawno powinien zostać wprowadzony, lecz władze przez 27 lat o tym zapominały i rozpanoszyło się złodziejstwo i cwaniactwo. Dopóki posłowie będą popierać złodziejstwo, taka kara nie zostanie uchwalona. Uczciwi ludzie zatrudniają legalnie. Suma podatków i składek i tak musi się zgadzać, więc gdy jedni nie płacą, inni muszą zapłacić za nich.
pol
5 lata temu
Wbrew temu co tutaj piszą internauci uważam że PiS również jest za przyjmowaniem tzw. Uchodźców. Program 500 plus przewiduje wypłatę świadczeń tzw.,, uchodźcom” i innym emigrantom wystarczy że zamieszkują oni na terenie Polski. Przepisy ue mówią tylko o wypłatach dla obywateli ue i to z wieloma ograniczeniami. Jest to o wiele groźniejsze nawet od tych kwot emigrantów na który zgodzili się poprzednicy ponieważ socjał ich bardziej przyciągnie. Jest to skrajnie nieodpowiedzialne , głupie i zachowanie przeciw Polsce zachowanie w momencie kiedy Europę szturmują miliony emigrantów. Druga sprawa którą chcę poruszyć również dotyczy emigrantów ale przede wszystkim przepisów dyskryminujących obywateli polskich w dostępie do studiów. Otóż od stycznia uczelnie dostaną trzykrotnie większą dotację z budżetu na cudzoziemca niż na Polaka. Wspomniałem już tutaj o dyskryminacji ze względów na narodowość polską , podzielę się jeszcze jak to wpłynie na emigrację. Większośc naszych uczelni będzie masowo ściągać obcokrajowców by zarobić za kilka lat będziemy utrzymywać kilkaset tysięcy studentów zagranicznych ze swoich podatków a dostęp do lepszych kierunków będzie dla Polaków utrudniona bo subwencja będzie na nich znacznie mniejsza.
...
Następna strona