Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
10.05.2005 13:22

Minister rolnictwa apeluje do rolników by składali wnioski o dopłaty bezpośrednie z UE

Około miliona rolników złożyło wnioski o dopłaty bezpośrednie z Unii Europejskiej. Minister rolnictwa apeluje do tych, którzy jeszcze zwlekają z decyzją o jak najszybsze złożenie wniosków. Wojciech Olejniczak przypomniał, że termin upływa już za 5 dni a spodziewanych jest jeszcze około pół miliona wniosków od rolników.

Podziel się
Dodaj komentarz

Około miliona rolników złożyło wnioski o dopłaty bezpośrednie z Unii Europejskiej. Minister rolnictwa apeluje do tych, którzy jeszcze zwlekają z decyzją o jak najszybsze złożenie wniosków.

Wojciech Olejniczak przypomniał, że termin upływa już za 5 dni a spodziewanych jest jeszcze około pół miliona wniosków od rolników. Szef resortu rolnictwa podkreślił, że ostatniego dnia mogą powstać gigantyczne kolejki.

Wnioski o płatności oddziały terenowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będą przyjmować do niedzieli do godziny 24. Wojciech Olejniczak zapewnił, że każdy kto złoży dokumenty, otrzyma pieniądze. Jego zdaniem, te środki są bardzo potrzebne nie tylko rolnikom, ale całej polskiej gospodarce:

W ubiegłym roku wnioski o płatności bezpośrednie złożyło milion 400 tysięcy polskich rolników.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz