Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Ministerstwo Skarbu Państwa chce wydzierżawić ośrodek nad Morzem Czarnym

0
Podziel się:

Ministerstwo Skarbu Państwa zamierza wydzierżawić dom wypoczynkowy położony w Bułgarii nad Morzem Czarnym. Powierzchnia obiektu to 2,2 tys. metrów kwadratowych na działce liczącej 5,7 tys. metrów kwadratowych. Chętni mogą wysyłać listy intencyjne do 29 kwietnia tego roku - informuje resort.

Wybrzeże Morza Czarnego w Św. Konstantynie i Św. Helenie
Wybrzeże Morza Czarnego w Św. Konstantynie i Św. Helenie (Ribax/wikimedia (CC BY-SA 4.0))

Powierzchnia obiektu to 2,2 tys. metrów kwadratowych, stoi on na działce liczącej 5,7 tys. metrów kwadratowych. Chętni mogą wysyłać listy intencyjne do 29 kwietnia tego roku - informuje resort.

Polski Dom Wypoczynkowy znajduje się w północnej części uzdrowiska Św. Konstantyn i Św. Helena. Jest to kompleks turystyczny położony około 8 km na południe od popularnego kurortu Złote Piaski. Obok znajduje się miasto Warna wraz z drugim pod względem wielkości lotniskiem w kraju. Z hotelu jest zaledwie 30 metrów do plaży

Polski Dom Wypoczynkowy powstał w 1933 r. W 1966 został przebudowany, a w roku 2006 przeszedł generalny remont. Działalność ośrodka została zakończona w 2012 roku.

W pobliżu ośrodka znajdują się głównie hotele, domy wypoczynkowe, restauracje i sklepy.

MSP zastrzega, że będzie preferowało propozycje, w których dzierżawca przejmie wszystkie koszty utrzymania nieruchomości, w tym ubezpieczenie, koszty obowiązkowych przeglądów technicznych i bhp, podatki i opłaty, itp.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)