Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Muszą zapłacić za romans z prezydentem

0
Podziel się:

Jedno z czasopism wypłaci odszkodowanie aktorce Julie Gayet za opublikowanie informacji o jej romansie z prezydentem Hollandem.

Muszą zapłacić za romans z prezydentem
(Georges Biard/CC/Wikipedia)
bFgoyrrF

Jeden artykuł kosztował francuską gazetę aż 15 tysięcy euro. Pismo _ Closer _ ma zapłacić odszkodowanie w tej wysokości aktorce Julie Gayet za opublikowanie informacji o jej romansie z prezydentem Francji Francis Hollandem.

W styczniu opublikowano zdjęcia, na których widać, jak aktorka i francuski przywódca oddzielnie przyjeżdżają do apartamentu w Paryżu na spotkanie.

Sąd w podparyskim Nanterre uznał to za naruszenie prywatności. Gazeta ma też opublikować orzeczenie na pierwszej stronie. Aktorka domagała się 50 tysięcy euro.

bFgoyrrH

Artykuł wywołał we Francji burzę. Francis Hollande odmówił komentarza na temat swojego życia osobistego. Jednak krótko po publikacji, francuski prezydent poinformował o rozstaniu z długoletnią partnerką Valerie Trierweiler.

Czytaj więcej w Money.pl
Hollande potępia aneksję Krymu i apeluje o... _ - Francja nie uznaje ani wyników referendum na Krymie z 16 marca, ani przyłączenia tego regionu do Rosji - _ powiedział prezydent Hollande.
Obietnice Hollande'a "wyborczą kiełbasą"? Wszystko wskazuje, że Francja wydłuży czas działania reaktorów do 50, a nawet 60 lat.
Pierwsza Dama Francji wyszła ze szpitala Pałac Elizejski wciąż nie wydał żadnego komunikatu w związku z wyjściem Pierwszej Damy ze szpitala
Romans prezydenta Francji ze znaną aktorką W najnowszym wydaniu "Closer" prezentuje zdjęcia 59-letniego Hollande'a i 41-letniej francuskiej aktorki Julie Gayet.
bFgoyrsi
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)