Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nagłe spotkanie w cztery oczy Tuska z Millerem

0
Podziel się

Według rzecznika SLD, była to rozmowa byłego premiera z obecnym szefem rządu.

Nagłe spotkanie w cztery oczy Tuska z Millerem
(PAP/EPA)
bCZLtdQl

Premier Donald Tusk spotkał się po południu z szefem Sojuszu Lewicy Demokratycznej Leszkiem Millerem, z którym rozmawiał o kwestiach unijnych, w tym o budżecie UE na lata 2014-2020.

O spotkaniu premiera i szefa SLD poinformował na Twitterze rzecznik rządu Paweł Graś. _ Premier Tusk spotkał się dziś z szefem SLD Leszkiem Millerem. Rozmowa dotyczyła kwestii europejskich w tym perspektyw budżetowych UE _ - napisał.

Kilka minut później także Miller potwierdził spotkanie na swoim profilu: _ Premier Tusk spotkał się dziś z szefem SLD Leszkiem Millerem _.

Rzecznik SLD Dariusz Joński powiedział, że rozmowa Tuska i Millera dotyczyła spraw europejskich, w tym nowego budżetu UE na lata 2014-2020. Dodał, że politycy dyskutowali także o sytuacji gospodarczej w Polsce i kryzysie w 2013 roku.

bCZLtdQn

Według Jońskiego, była to godzinna rozmowa w cztery oczy. _ Była to rozmowa byłego premiera z obecnym szefem rządu _ - dodał.

Pierwszy szczyt w sprawie wieloletnich ram finansowych UE, który odbył się w listopadzie ub.r., zakończył się niepowodzeniem. Przywódcy unijni mają wrócić do sprawy w lutym.

bCZLtdQO
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)