Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Napieralski: Zarządamy prawdy o finansach państwa

0
Podziel się

Szef SLD będzie się domagał debaty nad stanem finansów państwa.

Napieralski: Zarządamy prawdy o finansach państwa
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bDTHnofF

Na najbliższym posiedzeniu Sejmu Sojusz Lewicy Demokratycznej będzie się domagał debaty nad stanem finansów państwa.

Szef Sojuszu, powiedział, że kłopoty rządów europejskich, które nierzetelnie informowały obywateli o kłopotach budżetowych, powinny być dla Polski poważnym ostrzeżeniem.

Gość Polskiego Radia potwiedził, że Sojusz Lewicy Demokratycznej będzie dążył do obniżenia podatku z 23 do 22 procent i do zniesienia podatku Belki.

bDTHnofH

Grzegorz Napieralski dodał, że jego partia rządząc dwukrotnie ratowała Polskę z trudnej sytuacji gospodarczej.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/83/t89171.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sld;zaprezentowal;nowy;program;spoleczny,109,0,872813.html) SLD zaprezentował nowy program społeczny Podniesienie minimalnej płacy oraz minimalnych rent i emerytur; powszechna edukacja seksualna, walka z dyskryminacją - to niektóre propozycje programu wyborczego SLD dotyczącego polityki społecznej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/204/t122828.jpg ) ] (http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/eksperci;miazdza;pomysly;na;pomoc;kredytobiorcom;ekonomiczne;kuriozum;,233,0,872169.html) Eksperci miażdżą pomysły na pomoc kredytobiorcom. Ekonomiczne kuriozum... Pomysły polityków, które mają ulżyć 700 tysiącom Polaków to kiełbasa wyborcza.
bDTHnogi
KOMENTARZE
(0)