Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Odejścia z Platformy. Partia już bez Artura Zasady

0
Podziel się:

Platformo żegnaj - taki wpis zamieścił jeden z europosłów. Teraz deklaruje, że będzie wspierać Jarosława Gowina.

Odejścia z Platformy. Partia już bez Artura Zasady
(Na zdjęciu europoseł Artur Zasada, fot.: Biuro poselskie posła)
bEEjwwhx

Europoseł Artur Zasada odchodzi z Platformy Obywatelskiej - taką deklarację złożył na swojej stronie internetowej, co potwierdził w rozmowie z PAP.

_ To jest godzina dla Polski. Platformo żegnaj _ - taki wpis zamieścił w sobotę na swojej stronie lubuski europoseł.

Zasada powiedział, że pożegnanie z Platformą jest konsekwencją jego decyzji z końca sierpnia, kiedy to zawiesił swoje członkostwo w partii.

bEEjwwhz

Wówczas zrobił to, solidaryzując się z posłami Jarosławem Gowinem i Jackiem Żalkiem, których Platforma ukarała za złamanie dyscypliny podczas głosowania dotyczącego zniesienia progów oszczędnościowych.

_ - Zamierzam wspierać posła Jarosława Gowina i już kilka tygodni temu dołączyłem do grona ponad 20 internautów, którzy zadeklarowali udział w akcji Godzina dla Polski _ - powiedział Zasada.

Dodał, że poza Platformą Obywatelską jest jeszcze wiele innych obszarów, w których może aktywnie realizować swoje ambicje politycznie i społeczne.

_ - Zamierzam wspólnie z grupą lubuskich samorządowców włączyć się w tworzenie listy kandydatów do sejmiku woj. lubuskiego w nadchodzących wyborach samorządowych _ - powiedział Zasada.

bEEjwwhF

Czytaj więcej w Money.pl

bEEjwwia
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)