Notowania

giełda
07.03.2018 16:24

Po co Polsce izraelska giełda? Paweł Borys wyjaśnia

- Konsolidacja giełd jest koniecznością. Mniejsze ośrodki, jak Warszawa czy Tel Aviv, same na dłuższą metę nie mają szans w konkurencji z globalnymi gigantami - powiedział Paweł Borys, prezes PFR, w programie "Money. To się liczy".

Podziel się
Dodaj komentarz
(Andrzej Hulimka)
Chrapkę na giełdę w Tel Avivie mają też Toronto, Sydney czy Singapur. Jednak GPW wspomóc może PFR

- Konsolidacja giełd jest koniecznością. Mniejsze ośrodki, jak Warszawa czy Tel Awiw, same na dłuższą metę nie mają szans w konkurencji z globalnymi gigantami - powiedział Paweł Borys, prezes PFR, w programie "Money. To się liczy".

Na początku tygodnia pojawiła się informacja, że warszawska Giełda Papierów Wartościowych może przejąć parkiet w Izraelu. W programie "Money. To się liczy" Borys doprecyzował, że chodzi o przejęcie 70 proc. udziałów.

Tagi: giełda, warszawska giełda papierów wartościowych, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
07-03-2018

tolamaniolaZ Izraelem nie robimy interesów finansowych. Nie zgadzamy się!!! Zacznijmy masowo protestować u naszych parlamentarzystów. Pod groźba niegłosowania … Czytaj całość

07-03-2018

czytelnikFaktycznie to ryzykowny dla polaków interes. Jakaś kolejna awantura z Izraelem o Jedwabne czy inny temat i zablokują nam pieniądze polskich posiadaczy … Czytaj całość

07-03-2018

PiotrPo co robic interesy z krajem który PL kłamliwie zarzuca Holocaust? Czy w interesach będą uczciwsi?

Rozwiń komentarze (45)