Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Prezes Poczty Polskiej: postawiliśmy na zwiększenie przychodów i zatrudnienia

25
Podziel się

Sypniewski przypomniał, firma funkcjonuje od 459 lat i jest najdłużej działającą instytucją publiczną w Polsce.

Prezes Poczty Polskiej Przemysław Sypniewski
Prezes Poczty Polskiej Przemysław Sypniewski (Stefan Maszewski/REPORTER)
bDzXQDVN

- Postawiliśmy na zwiększenie przychodów i zatrudnienia. Te rzeczy przez ostatni rok się stały - powiedział prezes Poczty Polskiej Przemysław Sypniewski w piątek podczas obchodów Dnia Łącznościowca 2017.

Sypniewski podkreślił, że jednym z podstawowych wyzwań spółki była nowa strategia. - Stworzyliśmy strategię w taki sposób, żeby nasza firma nie tylko była obecna na rynku, ale żeby jej obecność była trwała i żeby Poczta była firmą rozwijającą się - mówił.

W strategii - jak tłumaczył - postawiono na zwiększenie przychodów spółki oraz zwiększenie zatrudnienia. - Te rzeczy przez ostatni rok się stały - powiedział Sypniewski. Podał, że obecnie w Poczcie Polskiej pracuje ponad 2 tys. więcej osób niż przed rokiem.

bDzXQDVP

W tym kontekście warto jednak przypomnieć, że spółka jest oskarżana przez część swoich pracowników o stosowanie mobbingu i nierozliczenie się z nadgodzin. O sprawie zrobiło się głośno, gdy przywódcy protestów listonoszy zostali dyscyplinarnie zwolnieni.

Zobacz także: Wideo: listonosze strajkują w całej Polsce. Żądają podwyżek

- Została stworzona architektura logistyczna, która ma przygotować Pocztę na to, aby na zmieniającym się i dynamicznie rosnącym rynku usług paczkowo-kurierskich Poczta Polska odgrywała rolę dominującą - mówił prezes spółki.

bDzXQDVV

Ocenił, że dużym sukcesem były rozmowy z pocztą chińską. - Zakładamy, że efekty będą jeszcze większym sukcesem - podkreślił Sypniewski. Wskazał, że Poczta Polska jako jedyna w Europie ma podpisane umowy z pocztą z Państwa Środka.

Sypniewski przypomniał, że firma funkcjonuje od 459 lat i jest najdłużej działającą instytucją publiczną w Polsce.

bDzXQDWq
gospodarka
pap
Źródło:
KOMENTARZE
(25)
To ja zwiększ...
3 lata temu
Wczoraj kupiłem tam: - rajstopy dla babci - 2 książki o JPII - 2 książki z przepisami siostry Anastazji - kredki woskowe - wyciskacz do cytrusów - kalendarz na rok 2016 z fotografiami koni - szpachlówkę do drewna w kolorze palisander - znicze sztuk 12 - obrus w łabędzie - wodę po goleniu WARS - zestaw do nauki haftu - szalik kibica z godłem - latarkę - pasek do spodni Nie kupiłem jedynie szerokiej taśmy klejącej do zalepienia paczki. Takich luksusów na Poczcie nie znajdziecie.
lolo
3 lata temu
a kogo będziecie zatrudniać za te grosiki jakie oferujecie w ogłoszeniach - więżniów czy ukraińców,pytam bo nie wiem czy listy mam adresować po polsku czy cyrylicą
Alpc
3 lata temu
Z tymi co protestowali rozwiązano umowę o pracę, szkoda, że owi pracownicy nie skorzystali z pomocy sądu w Strasburgu. Pan szef zarabia kokosy, a ta reszta grosze.
bDzXQDWr
ślinka leci
3 lata temu
Mam rozumieć, że placki ziemniaczane, prócz takich różnych co już są, też będą w ofercie?
Patrycja
3 lata temu
Poczta Niemiecka testuje robota do pomocy listonoszowi , poczta Polska swojemu nie daje nawet długopisu o samochodzie czy rowerze nie wspomnę .
...
Następna strona