Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polacy nie szukają alternatyw dla lokat. Mimo że trudno na nich oszczędzić

13
Podziel się:

- Największy problem to przekonać ludzi, żeby poszukali innego sposobu na oszczędzanie, niż lokata. Trzeba trochę wysiłku, żeby zarobić - mówił w programie "Money. To się liczy" Jarosław Sadowski, główny analityk Expander Advisors.

Polacy nie szukają alternatyw dla lokat. Mimo że trudno na nich oszczędzić
(Bartosz KRUPA/East News)
bEJLkDsl

- Największy problem to przekonać ludzi, żeby poszukali innego sposobu na oszczędzanie niż lokata. Trzeba trochę wysiłku, żeby zarobić - mówił w programie "Money. To się liczy" Jarosław Sadowski, główny analityk Expander Advisors.

- Nie każdy jest nawet chętny, żeby pójść do innego banku, który ma lepszą ofertę. A jak proponuję komuś np. inwestycję w obligacje, to już jest bardzo duża bariera. Ale mam nadzieję, że wraz z rosnącą inflacją pójdziemy po rozum do głowy i sięgniemy po inne rozwiązania - dodał Sadowski.

bEJLkDsn

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 16 na money.pl i wp.pl.

bEJLkDsO
oszczędzanie
lokaty
wiadomości
KOMENTARZE
(13)
kirk
4 lata temu
Tak, panie sadowski, żyjecie z żerowania na ludziach oszczędzających i spekulowania pieniędzmi innych, nie waszymi. Ja nazywam was białymi kołnierzykami i jestem bardzo zaniepokojony obserwowaniem jak szybko was przybywa. Rośnie armia finansistów - spekulantów co nie potrafią nic innego. Zgroza!
igor33
4 lata temu
Te niby obligacje po dlugich latach dają dużo wiecej niż lokaty co? Jedni złodzieje chcieli by za darmo obracać naszymi pieniędzmi i drudzy. Za takie zyski lepiej wrzucic do " pończochy "
jajco
4 lata temu
znowu naganiaja na ambergoldy i bedzie płacz
bEJLkDsP
Jeeee
4 lata temu
Tak powierzyć oszczędności i całe swoje życie złodzieja!!!!!
Agnieszka
4 lata temu
Banki to są złodzieje i naciągają klientów na pożyczki .!!!