Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Polacy nie szukają alternatyw dla lokat. Mimo że trudno na nich oszczędzić [WIDEO]

Polacy nie szukają alternatyw dla lokat. Mimo że trudno na nich oszczędzić

 

 

- Największy problem to przekonać ludzi, żeby poszukali innego sposobu na oszczędzanie niż lokata. Trzeba trochę wysiłku, żeby zarobić - mówił w programie "Money. To się liczy" Jarosław Sadowski, główny analityk Expander Advisors.

- Nie każdy jest nawet chętny, żeby pójść do innego banku, który ma lepszą ofertę. A jak proponuję komuś np. inwestycję w obligacje, to już jest bardzo duża bariera. Ale mam nadzieję, że wraz z rosnącą inflacją pójdziemy po rozum do głowy i sięgniemy po inne rozwiązania - dodał Sadowski.

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 16 na money.pl i wp.pl.

banki, lokaty
Czytaj także
Polecane galerie
kirk
2018-03-21 22:03
Tak, panie sadowski, żyjecie z żerowania na ludziach oszczędzających i spekulowania pieniędzmi innych, nie waszymi. Ja nazywam was białymi kołnierzykami i jestem bardzo zaniepokojony obserwowaniem jak szybko was przybywa. Rośnie armia finansistów - spekulantów co nie potrafią nic innego. Zgroza!
igor33
2018-03-21 15:10
Te niby obligacje po dlugich latach dają dużo wiecej niż lokaty co? Jedni złodzieje chcieli by za darmo obracać naszymi pieniędzmi i drudzy. Za takie zyski lepiej wrzucic do " pończochy "
jajco
2018-03-21 10:04
znowu naganiaja na ambergoldy i bedzie płacz
Pokaż wszystkie komentarze (13)