Notowania

oszczędzanie
18-03-2018 (15:37)

Polacy nie szukają alternatyw dla lokat. Mimo że trudno na nich oszczędzić

- Największy problem to przekonać ludzi, żeby poszukali innego sposobu na oszczędzanie, niż lokata. Trzeba trochę wysiłku, żeby zarobić - mówił w programie "Money. To się liczy" Jarosław Sadowski, główny analityk Expander Advisors.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartosz KRUPA/East News)

- Największy problem to przekonać ludzi, żeby poszukali innego sposobu na oszczędzanie niż lokata. Trzeba trochę wysiłku, żeby zarobić - mówił w programie "Money. To się liczy" Jarosław Sadowski, główny analityk Expander Advisors.

- Nie każdy jest nawet chętny, żeby pójść do innego banku, który ma lepszą ofertę. A jak proponuję komuś np. inwestycję w obligacje, to już jest bardzo duża bariera. Ale mam nadzieję, że wraz z rosnącą inflacją pójdziemy po rozum do głowy i sięgniemy po inne rozwiązania - dodał Sadowski.

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 16 na money.pl i wp.pl.

Tagi: oszczędzanie, lokaty, wiadomości, wideo, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-03-2018

mwaruwariAleż szukają. Niektórzy nawet znajdują: Amber Gold i inne piramidki, a ostatnio modne stały się inwestycje w dzieła sztuki...

18-03-2018

krzysiekExpander lepiej niech przestanie sprzedawać te swoje nic nie warte produkty. To zwykli sprzedawcy, koło analityka czy doradcy nawet nie stali no … Czytaj całość

18-03-2018

faja 43Lokatę to mam w kotłowni , przez 8 miesięcy w roku .

Rozwiń komentarze (13)