Notowania

pomysł na biznes
25.11.2018 08:46

Pomysł na biznes: Salon męskiej urody

Klub pielęgnacji dla mężczyzn - to pomysł na biznes Adama Borowskiego i Konrada Grabowskiego, właścicieli warszawskiego "Badger Men's Grooming Club". Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".

Podziel się
Dodaj komentarz
(wp.pl)

Klub pielęgnacji dla mężczyzn - to pomysł na biznes Adama Borowskiego i Konrada Grabowskiego, właścicieli warszawskiego "Badger Men's Grooming Club". Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".

- To pierwsze w Polsce miejsce, w którym mężczyźni mogą kompleksowo zadbać o wygląd w stylu nowojorskim - od głowy do stóp - podkreśla Borowski, Polak, który wychował się w Stanach Zjednoczonych. Po studiach jak mówi - wrócił do kraju, by nad Wisłą realizować swój "American dream".

Oprócz usług fryzjerskich można tu skorzystać z masażu głowy, manicure, pedicure, polerowania butów czy prasowania koszul. To wszystko w towarzystwie amerykańskiego burbonu. Ceny usług? Od 160 do 230 zł.

Skąd pomysł na taki biznes? - W Nowym Jorku byłem członkiem takiego klubu przez 6 lat. Po przyjeździe do Polski brakowało mi takiego miejsca tutaj - wspomina Adam Borowski. - Polska i Warszawa bardzo się rozwijają. Skoro takie usługi są potrzebne w Nowym Jorku, Paryżu czy Berlinie, to będą potrzebne i tutaj - dodaje.

Swój biznes wspólnicy prowadzą od roku. Z każdym miesiącem odwiedza ich coraz więcej klientów. Aktualnie ok. 400 miesięcznie. Plany na przyszłość? - Kolejne usługi, m.in. SPA dla mężczyzn, squash, siłownia - wyliczają właściciele.

Prowadzisz ciekawą działalność gospodarczą? Napisz do nas: pomyslnabiznes@grupawp.pl

Tagi: pomysł na biznes, wideo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-11-2018

aaaBędą strzyżeni jak spod sztancy, wygolone boki i czuby na głowie! Chodzą potem tacy idiotycznie wyglądający zadbani panowie! Do tego przykrótkie … Czytaj całość

25-11-2018

Say what again !!!""" Badzers Mens Gruming Klub """- sama ta nazwa sprawi ,ze polscy mezczyzni beda walic do tego przybytku drzwiamiioknami !!!!

30-11-2018

jaroświetny pomysł! powodzenia w biznesie!

Rozwiń komentarze (3)