Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

O spięciach czy wręcz awanturach pomiędzy nimi było głośno w mijającym 2009 roku. Ścierali się posłowie wrogich ugrupowań, ale do oczu rzucano się też po tych samych stronach politycznych barykad. *Money.pl zapytał posłów o świąteczne życzenia dla adwersarzy. Nie obyło się bez szpilek, a nawet prawdziwych szpili. *

Jarosław GowinżyczyłJanuszowi Palikotowiodnalezienia w sobie boskiej pokory i wyrozumiałości dla przeciwników. To ostatnie odnalazł natychmiast w sobie i darował partyjnemu koledze przywdziewanie pokutnego worka i wyruszenie do Canossy.

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA GOWINA:

Janusz Palikot życząc Gowinowi, pożyczył też sobie - _ większej tolerancji - _tutaj nie mylić kolejności - _ dla inaczej myślących _.

POSŁUCHAJ JANUSZA PALIKOTA:

Beata Kempaz PiS doceniając życiowe doświadczenie u szefa komisji hazardowej Mirosława Sekuły z PO, zatroskała się stanem jego politycznego kręgosłupa. Jej zdaniem gdyby bardziej zadbał o formę - _ byłby wtedy godną i fajną osobą. _

POSŁUCHAJ BEATY KEMPY:

Mirosław Sekuła który nie dawno wyrzucał Beatę Kempę z komisji, nie wdając się w szczegóły anatomiczne życzył jej _ błogosławieństwa bożego i wolnych o stresów świąt w gronie najbliższych. _

POSŁUCHAJ MIROSŁAWA SEKUŁY:

Marzena Wróbelz PiS nie zapomniał o swoim koledze z sejmowej komisji do spraw naciskówSebastianie Karpiniukuz PO. Porównanie z czołgiem najwyraźniej zapadło jej w pamięci bo życzenia wyciszenia i zyskania większego uznania w swojej partii,_ _zakończyła przestrogą _ - żeby zrozumiał że harcownik nigdy nie zostanie hetmanem _.

Sebastian Karpiniuk dostrzegając w oczach Marzeny Wróbel błysk geniuszu, życzył jej powrotu do szkoły i nauczania dzieci. Najwyraźniej jedna taka posłanka już mu nie wystarcza bo jak powiedział _ - Niewątpliwie będziemy mieli do czynienia z takimi geniuszami z jakim mamy do czynienia w postaci pani poseł Wróbel _.

POSŁUCHAJ SEBASTIANA KARPINIUKA:

Stefan Niesiołowskiz PO życzył Jackowi Kurskiemu, europosłowi PiS by ....nie wchodził mu w drogę. Zabrzmiało to dość bojowo choć wiadomo, że poseł nie skrzywdziłby nawet muszki. - _ Ja mogę wszystkim życzyć, również z PiS-u, zdrowia, żeby ich żadna krzywda nie spotkała _.

POSŁUCHAJ STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO:

Eugeniusz Kłopotek z PSL _ pożyrzyczył _ sobie iJulii Piterzez PO by spojrzała na niego trochę inaczej. - _ Naprawdę nie trzeba w każdym z nas widzieć potencjalnego przestępcy korupcyjnego __ . _

POSŁUCHAJ EUGENIUSZA KŁOPOTKA:

Grzegorz Napieralskiz SLD co prawda swojego głównego konkurenta w partii,Wojciecha Olejniczakawyekspediował do Brukseli, za to teraz bez cienia złośliwości życzy mu dużo spokoju, mniej polityki, ale za to dużo rodziny.

*POSŁUCHAJ GRZEGORZA NAPIERALSKIEGO: *

Money.pl życzy nie tylko posłom i politykom, ale też wszystkim, którzy ich wybierają ciepłych, rodzinnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.

Tagi: sebastian karpiniuk, wiadomości, wywiad
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz