Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Prezydenci Polski, Czech i Słowacji rozmawiają o współpracy

0
Podziel się:

Jaromir Sokołowski, minister w Kancelarii Prezydenta mówi, że trzej przywódcy dziś i jutro będą dyskutować o możliwie najbliższej współpracy pomiędzy naszymi krajami w relacjach wzajemnych i na forum unijnym.

Prezydenci Polski, Czech i Słowacji rozmawiają o współpracy
(Reporter)

Prezydenci Polski, Czech i Słowacji rozmawiają o współpracy. Vaclav Klaus i Ivan Gašparovič spędzają czas w Wiśle, gdzie podejmuje ich Bronisław Komorowski.

Jaromir Sokołowski, minister w Kancelarii Prezydenta mówi, że trzej przywódcy dziś i jutro będą dyskutować o możliwie najbliższej współpracy pomiędzy naszymi krajami w relacjach wzajemnych i na forum unijnym. Wśród tematów pojawi się kwestia negocjacji budżetowych UE oraz negocjacji w sprawie umowy stowarzyszeniowej z Ukrainą.

Dla czeskiego prezydenta to jedna z ostatnich wizyt zagranicznych. Jaromir Sokołowski podkreśla, że prezydent Komorowski chciał się symbolicznie pożegnać z Vaclavem Klausem, który niebawem kończy kadencję.

Czytaj więcej w Money.pl
Prezydent o trotylu. "Demony podejrzliwości" - _ Mam nadzieję, że próbki pobrane z wraku Tupolewa rozwieją wątpliwości nawet najbardziej szalonych głów, które są skłonne do ulegania spiskowym teoriom _- mówi prezydent Bronisław Komorowski.
Jest reakcja. Prezydent obiecał to w sierpniu Bronisław Komorowski już na początku sierpnia zapowiedział, że obejmie 150. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego swoim patronatem.
Komorowski najlepszym lobbystą na świecie Tak wynika z rankingu sporządzonego przez kijowski Instytut Polityki Światowej.
wiadmomości
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)