Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
28.10.2005 12:15

Prezydent Kwaśniewski uspokaja rynki finansowe

"Polska demokracja działa, nie ma powodów do niepokoju, sytuacja gospodarcza i finansowa jest dobra" - powiedział w piątek dziennikarzom prezydent Aleksander Kwaśniewski, pytany o niepokoje na rynkach finansowych związane z sytuacją polityczną w kraju.

Podziel się
Dodaj komentarz

*"Polska demokracja działa, nie ma powodów do niepokoju, sytuacja gospodarcza i finansowa jest dobra. Mamy rząd, który wypełnia swoje obowiązki, za chwilę możemy mieć nowy gabinet" - powiedział w piątek dziennikarzom prezydent Aleksander Kwaśniewski, pytany o niepokoje na rynkach finansowych związane z sytuacją polityczną w kraju. *

Dodał, że konieczne są "czytelne sygnały dla świata, dla rynków i dla naszych partnerów za granicą, że będzie rozsądna kontynuacja, że nie będzie żadnych rewolucji ani eksperymentów, że Polski rząd jest profesjonalny i przewidywalny".

"Ci, którzy wygrali wybory muszą mieć świadomość, że wszystkie te dyskusje, połajanki, mocne słowa nie dzieją się pod kloszem, w próżni" - podkreślił w rozmowie z dziennikarzami po spotkaniu z przedstawicielami ordynariatu polowego w Warszawie.

Tagi: wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz