Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
25.05.2005 08:43

RDC - Frasyniuk: Kierownictwo MSWiA ponosi polityczną odpowiedzialność za afery w policji

Przewodniczący Partii Demokratycznej uważa, że Ryszard Kalisz, Andrzej Brachmański i komendant główny policji Leszek Szreder powinni odejść ze swoich stanowisk. Władysław Frasyniuk powiedział w warszawskim "Radiu dla Ciebie", że kierownictwo MSWiA ponosi polityczną odpowiedzialność za afery w policji.

Podziel się
Dodaj komentarz

Przewodniczący Partii Demokratycznej uważa, że Ryszard Kalisz, Andrzej Brachmański i komendant główny policji Leszek Szreder powinni odejść ze swoich stanowisk.

Władysław Frasyniuk powiedział w warszawskim "Radiu dla Ciebie", że kierownictwo MSWiA ponosi polityczną odpowiedzialność za afery w policji. Dodał, że w resorcie kierowanym przez Ryszarda Kalisza od dawna występują konflikty, które przenoszą się na służby mundurowe. Szef Partii Demokratycznej jest także za odejściem komendanta głównego policji Leszka Szredera. Władysław Frasyniuk powiedział, że za jego kierownictwa doszło do nieprawdopodobnego wycieku dokumentów z policji.

Pytany o kampanię przed wyborami prezydenckimi, Władysław Frasyniuk powiedział, że Partia Demokratyczna nie znalazła jeszcze kandydata. Dodał, że idealną kandydatem jest profesor Andrzej Zoll, ale nie może on wystartować w wyborach, ponieważ nie ma następcy na stanowisku Rzecznika Praw Obywateskich. Władysław Frasyniuk dodał, że prowadzone są rozmowy z innymi potencjalnymi kandydatami.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz