Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Katarzyna Kalus
|

Rekonstrukcja rządu. Rafalska: nauczyliśmy się z tym żyć

73
Podziel się:

Rafalska zapewniła w środę w rozmowie z dziennikarzami w Sejmie, że nastroje w rządzie są dobre.

Rekonstrukcja rządu. Rafalska: nauczyliśmy się z tym żyć
(STANISLAW KOWALCZUK)

Czynnik, który jest związany z rekonstrukcją rządu, wprowadza pewne zaniepokojenie, ale nauczyliśmy się z tym żyć. Jesteśmy stale oceniani - powiedziała w środę szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska. Jej zdaniem, rekonstrukcja rządu będzie mniejsza, niż spekulują media.

Rafalska zapewniła w środę w rozmowie z dziennikarzami w Sejmie, że nastroje w rządzie są dobre, ponieważ - jak zauważyła - jest wysoka społeczna ocena działań rządu. - Czynnik, który związany jest z rekonstrukcją rządu, zapewne wprowadza pewne zaniepokojenie, ale my się nauczyliśmy z tym żyć. Jesteśmy stale oceniani i nie przywiązujemy się do tej - co by się nie mówiło - odpowiedzialnej i niełatwej pracy - powiedziała minister.

Jak oceniła, spekulacje o tym, którzy ministrowie opuszczą rząd, są przedwczesne. - To jest taka (medialna) giełda nazwisk, która jest dużo większa, niż będą rzeczywiste zmiany - podkreśliła.

Zapewniła jednocześnie, że nie wie, którzy ministrowie odejdą z rządu. - To nie moje uprawnienia, nic na ten temat nie wiem - powiedziała Rafalska. - Nie chodzi o zaspokajanie czyjejś ciekawości, tylko podjęcie decyzji, które są w rękach premier - zaznaczyła.

Zobacz także: Zobacz także: Rafalska o 500+: Nieosiągalna liczba urodzeń 400 tys. ma szansę się spełnić
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(73)
Edek
7 lat temu
Glupie stare pruchno z czerwonym lbem
AB
7 lat temu
Pani RAFALSKO czy jak tam.Pani jest ślepa czy ... . Nie widzi Pani ,że wszystkie decyzje podejmuje PODKOŁDERNIK JADOWITY?
Virginia
7 lat temu
Jakie szczegoly???? Totalna dezinformacja i wprowadzanie czytelnikow w blad co do tresci wiadomosci!!!! Szczegoly to nazwiska a nie taki belkot!!!!!!
Virginia
7 lat temu
“Czynnik zwiazany z rekonstrukcja rzadu (...) - a co to za zdanie?????
andrzej
7 lat temu
"Decyzja w rękach pani premier"śmiech na sali.
...
Następna strona