Notowania

ubezpieczenie
26.07.2018 07:24

Rewolucja w ubezpieczeniu turystycznym LINK4. Zmiany dotyczą alkoholu

Dotychczas Ogólne Warunki Ubezpieczenia turystycznego w LINK4 mówiły, że ubezpieczyciel nie odpowiada za szkody, które powstały, gdy klient był pod wpływem alkoholu. LINK4 zniosło to wyłączenie. Co to znaczy dla klientów?

Podziel się
Dodaj komentarz
(Woody Ochnio)
Advertisement

Dotychczas Ogólne Warunki Ubezpieczenia turystycznego w LINK4 mówiły, że ubezpieczyciel nie odpowiada za szkody, które powstały, gdy klient był pod wpływem alkoholu. LINK4 zniosło to wyłączenie. Co to znaczy dla klientów?

- Rezygnujemy z tego wyłączenia i będziemy odpowiadać także za szkody, które powstały nawet wtedy, gdy nasz klient pozwolił sobie podczas urlopu na lampkę wina, piwo czy drinka. Rozumiemy, że w czasie wakacji odrobina alkoholu, np. do posiłku, jest dopuszczalna. Jako rozsądny ubezpieczyciel nie możemy udawać, że tego nie ma. – wyjaśnia Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu w LINK4. Z całą stanowczością podkreśla jednak, że tego typu zmiany nie zwalniają z odpowiedzialności, którą każdy z nas powinien wziąć za siebie. Także podczas wakacyjnego relaksu. – Wyjazd, słońce i letnia beztroska nie zwalnia z myślenia. Pływanie czy uprawianie innych sportów po alkoholu jest po prostu skrajnie nieodpowiedzialne i może skończyć się tragicznie. Należy o tym pamiętać. A wtedy może nie być potrzebne już żadne, nawet najlepsze ubezpieczenie. – podkreśla Kotecka.

_

Patrycja Kotecka

_

_ Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu LINK4 _

Ubezpieczenie turystyczne Podróże w LINK4 to gwarancja pomocy w razie wypadku lub choroby podczas podróży zagranicznej. W takiej sytuacji LINK4 pokryje koszty m.in.: konsultacji lekarskich, badań i zabiegów ambulatoryjnych, zakupu niezbędnych lekarstw i środków opatrunkowych, transportu do placówki medycznej, hospitalizacji. Dodatkowo ubezpieczony może skorzystać z szeregu świadczeń assistance, np.: transportu do Polski, o ile w związku z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem wymaga tego jego stan zdrowia, poszukiwań i ratownictwa w górach lub na wodzie, opieki i transportu dzieci do kraju lub opieki nad zwierzętami w czasie hospitalizacji osoby ubezpieczonej. Ubezpieczenie turystyczne Podróże można w prosty sposób dopasować do własnych potrzeb – wystarczy skorzystać z kalkulatora na stronie internetowej LINK4 lub zadzwonić pod numer 22 444 44 44. Ubezpieczenie można też kupić u agentów.

Tagi: ubezpieczenie, link4, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz