Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
oprac. oprac. Martyna Kośka
|

RMF FM: były szef KNF chciał mieć u Czarneckiego szpiega

326
Podziel się

Rekomendowany przez Marka Chrzanowskiego prawnik miał być nie tylko dobrze uposażonym pracownikiem, ale przede wszystkim "oczami i uszami" byłego już szefa KNF w grupie Getin Noble Bank. To nie jedyny bank, w którym miał pełnić rolę szpiega.

Marek Chrzanowski złożył rezygnację ze stanowiska prezesa po publikacji kompromutującyh go materiałów
Marek Chrzanowski złożył rezygnację ze stanowiska prezesa po publikacji kompromutującyh go materiałów (Piotr Molecki/East News)
bDooLXTp

Rekomendowany przez Marka Chrzanowskiego prawnik miał być nie tylko dobrze uposażonym pracownikiem, ale przede wszystkim "oczami i uszami" byłego już szefa KNF w grupie Getin Noble Bank - podaje RMF FM. To nie jedyny bank, w którym miał pełnić rolę szpiega.

Rekomendowany Leszkowi Czarneckiemu przez Marka Chrzanowskiego prawnik nie miał być dobrze opłacanym "znajomym królika", lecz miał pełnić funkcję szpiega szefa Komisji Nadzoru Finansowego w grupie Getin Noble Bank - usłyszał w KNF-ie dziennikarz radia.

Nieoficjalnie ustalił on, że Marek Chrzanowski nie ufał Leszkowi Czarneckiemu i dlatego chciał mieć w jego banku swoje oczy i uszy. Zresztą taką samą rolę Grzegorz Kowalczyk miał pełnić w Plus Banku Zygmunta Solorza.

bDooLXTr

W środę rzecznik prasowy tego ostatniego oficjalnie przyznał, że radca prawny Grzegorz Kowalczyk trafił do Rady Nadzorczej Plus Banku bezpośrednio z rekomendacji szefa KNF.

Zobacz także: Prezes związku przedsiębiorców. "Nie wierzę w nic Czarneckiemu"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

bDooLXTx
bDooLXTS
KOMENTARZE
(326)
oko
2 lata temu
pisowskaosmiornica chce przejąć wszystko prokuraturę ,sądy , banki zakłady pracy żeby sterować narodem trzeba go kontrolować od miejsca pracy po jego własny dom
buuuu
2 lata temu
PIS jeszcze nie kontrolował banków czarneckiego wiec i kapusia tam potrzebował, a czarnecki ograł PISOwskich pajacy !!!
Wiktor
2 lata temu
To ciekawe że pisowscy chciwcy mają takie specyficzne twarze. Z daleka widać że to wierny towarzysz z PiS-u i dobry bolszewik.
bDooLXTT
zryw
2 lata temu
Dlaczego ten człowiek nie siedzi tak jak inni za podejrzenie korupcji i możliwość mataczenia. Dlaczego antyterroryści nie wpadli do 6 rano do jego mieszkania nie postawili całej rodziny i nie zakuli go w kajdanki. Dlaczego? Bo są swoi i obcy?Ludzie siedzą po 6 lat w aresztach bo prokuratura nie potrafi postawić zarzutów. Najprawdopodobniej z braku dowodów naruszenia prawa ale ludzie siedzą zamknięci. Jedni siedzą zamknięci a drudzy chodzą i czyszczą dowody.
miecz
2 lata temu
taki oficjalny szpieg opłacany milionami przez bank?
...
Następna strona