Notowania

RMF FM: były szef KNF chciał mieć u Czarneckiego szpiega

Rekomendowany przez Marka Chrzanowskiego prawnik miał być nie tylko dobrze uposażonym pracownikiem, ale przede wszystkim "oczami i uszami" byłego już szefa KNF w grupie Getin Noble Bank. To nie jedyny bank, w którym miał pełnić rolę szpiega.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Molecki/East News)
Marek Chrzanowski złożył rezygnację ze stanowiska prezesa po publikacji kompromutującyh go materiałów

Rekomendowany przez Marka Chrzanowskiego prawnik miał być nie tylko dobrze uposażonym pracownikiem, ale przede wszystkim "oczami i uszami" byłego już szefa KNF w grupie Getin Noble Bank - podaje RMF FM. To nie jedyny bank, w którym miał pełnić rolę szpiega.

Rekomendowany Leszkowi Czarneckiemu przez Marka Chrzanowskiego prawnik nie miał być dobrze opłacanym "znajomym królika", lecz miał pełnić funkcję szpiega szefa Komisji Nadzoru Finansowego w grupie Getin Noble Bank - usłyszał w KNF-ie dziennikarz radia.

Nieoficjalnie ustalił on, że Marek Chrzanowski nie ufał Leszkowi Czarneckiemu i dlatego chciał mieć w jego banku swoje oczy i uszy. Zresztą taką samą rolę Grzegorz Kowalczyk miał pełnić w Plus Banku Zygmunta Solorza.

W środę rzecznik prasowy tego ostatniego oficjalnie przyznał, że radca prawny Grzegorz Kowalczyk trafił do Rady Nadzorczej Plus Banku bezpośrednio z rekomendacji szefa KNF.

Prezes związku przedsiębiorców. "Nie wierzę w nic Czarneckiemu"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: afera knf, marek chrzanowski, knf, leszek czarnecki, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-11-2018

okopisowskaosmiornica chce przejąć wszystko prokuraturę ,sądy , banki zakłady pracy żeby sterować narodem trzeba go kontrolować od miejsca pracy po jego … Czytaj całość

15-11-2018

buuuuPIS jeszcze nie kontrolował banków czarneckiego wiec i kapusia tam potrzebował, a czarnecki ograł PISOwskich pajacy !!!

15-11-2018

ediTo znaczy że urzędnik działał w interesie klientów banku ?

Rozwiń komentarze (326)