Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rostowski wrócił z urlopu. To już kryzys?

0
Podziel się:

Dziś w Kancelarii Premiera minister finansów spotkał się z premierem Donaldem Tuskiem.

Rostowski wrócił z urlopu. To już kryzys?
(kprm.gov.pl)
bEJctSRN

Minister finansów Jacek Rostowski dziś zakończył urlop. Według niektórych źródeł planowo, według innych skończył go wcześnie. Czy to w związku z kryzysem? Z kolei prezes NBP Marek Belka przebywa obecnie na urlopie i ma z niego wrócić we wtorek.

Dziś w Kancelarii Premiera minister finansów spotkał się z premierem Donaldem Tuskiem - informowały media. Wczoraj premier Donald Tusk poinformował o wynikach przetargu na polskie obligacje 2- i 5-letnie. Ministerstwo Finansów sprzedało papiery za nieco ponad 5 mld zł, przy popycie sięgającym 9,5 mld zł - mówił szef rządu. Dodał, że również na przetargu uzupełniającym MF sprzedał kolejne papiery za 1 mld zł przy popycie przekraczającym 3 mld zł.

Premier podkreślał, że Polska jest bezpiecznym krajem, jeśli chodzi o finanse publiczne.

bEJctSRP

_ Pozycja polskiej gospodarki i finansów publicznych jest relatywnie dobra, kiedy porównujemy to z innymi krajami. Polska jest dzisiaj (...) bardzo bezpiecznym krajem, jeśli chodzi o finanse publiczne i wiarygodność finansową _ - powiedział wczoraj premier.

Planuj swoją inwestycyjną przyszłość z: Dodaj wykresy do Twojej strony internetowej

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/104/t86632.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rostowski;boimy;sie;tylko;o;to;co;za;granica,251,0,839419.html) Rostowski: Boimy się tylko o to, co za granicą - _ Sytuacja grecka jest niebezpieczna. Jeżeli będzie trzeba, to podejmiemy stosowne kroki _ - mówi minister finansów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/224/t49376.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rostowski;wyszlismy;zwyciesko;z;kryzysu,253,0,751357.html) Rostowski: Wyszliśmy zwycięsko z kryzysu Minister finansów zadowolony z kondycji kraju, ale zmartwiony stanem gospodarki Zachodu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/245/t125429.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rostowski;badzmy;gotowi;na;krach;euro,131,0,734851.html) Rostowski: Bądźmy gotowi na krach euro Minister finansów Jacek Rostowski zapewnia, że od przyszłego roku konsolidujemy finanse publiczne. - _ Kryzys to czas wyborów _ - tłumaczy.
bEJctSSq
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)