Notowania

Rynek nieruchomości. "Deweloperzy budują na potęgę"

Popytu nie osłabiło podniesienie wymaganego wkładu własnego przy kredytach hipotecznych, a banki pomagają klientom w znalezieniu sposobu na otrzymanie kredytu – mówi Jakub Karliński z zarządu spółki Magmillon. Deweloperzy budują coraz więcej, występują o nowe pozwolenia na budowę i sprzedają mieszkania jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartosz Wawryszuk)

- Popytu nie osłabiło podniesienie wymaganego wkładu własnego przy kredytach hipotecznych, a banki pomagają klientom w znalezieniu sposobu na otrzymanie kredytu – mówi Jakub Karliński z zarządu spółki Magmillon. Deweloperzy budują coraz więcej, występują o nowe pozwolenia na budowę i sprzedają mieszkania jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji.

Ceny w najlepszych lokalizacjach wciąż delikatnie rosną. Wpływają jednak na statystyki dotyczące średniej ceny mieszkania za m kw. W słabszych lokalizacjach wzrostu nie widać, ale popyt jest tak duży, że ceny nie spadają.

Tagi: deweloperzy, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
MarketNews24
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
06-03-2017

JankoJupka jak kupisz już swoje upragnione mieszkanie z rynku pierwotnego, to dopiero wtedy zrozumiesz dlaczego te z rynku wtórnego są dużo droższe i w … Czytaj całość

05-03-2017

dsmPropaganda deweloperów. W mieszkaniach wystawionych na sprzedaż można przebierać. Nie trzeba kupować przed wybudowaniem.

05-03-2017

AgnieszkaNigdy nie zaplacilabym deweloperowi za mieszkanie ktorego nie ma. Co innego wplata do depozytu notarialnego. Bedzie przekazanie aktu wlasnosci, bedzie … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (41)