Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rząd pis
15.01.2018 17:24

Rekordowe nagrody w Ministerstwie Rolnictwa. Miliony złotych

Wiceministrowie w resorcie Krzysztofa Jurgiela mogą być zadowoleni. Na ich konto wpłyną bardzo wysokie nagrody. Wszystko, dzięki hojności byłej już premier Beaty Szydło.

Podziel się
Dodaj komentarz
(WP)
Rząd Beaty Szydło przeznaczył na nagrody dla urzędników 200 mln zł

Sekretarze i podsekretarze stanu dostaną po 51,4 tys zł. Nagrodzeni to m.in. sekretarz stanu Jacek Babalski czy podsekretarz stanu Rafał Romanowski. Ogółem na nagrody w Ministerstwie Rolnictwa przeznaczono niemal sześć milionów złotych – informuje "Super Express".

To kolejne informacje o wysokich nagrodach dla rządzących. Parę dni temu, również "Super Express", ujawnił, że wysokie nagrody otrzymali także trójka wiceministrów w Ministerstwie Cyfryzacji. Otrzymali oni również po 51,4 tys. Ogółem na nagrody resort Anny Streżyńskiej (byłej już minister) przeznaczył blisko 2 mln zł.

200 mln na nagrody dla rządu PiS

W grudniu zeszłego roku gazeta podliczyła także, ile nagród w postaci premii i dodatków dostali urzędnicy w rządzie odchodzącej premier Beaty Szydło. Okazało się, że na ten cel przeznaczono 200 mln zł. Płonne są nadzieje, że wraz z nowym premierem, Mateuszem Morawieckim, sytuacja ta może ulec zmianie. Był on bowiem najbardziej hojnym dla swoich podwładnych, którym rozdał przez dwa lata 71 mln zł.

Tagi: rząd pis, Beata Szydło, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-01-2018

bandytyzmpolskizłodzieje

15-01-2018

Toidi"Elita" bawi się na całego... za pieniądze zwykłych ludzi którzy biedę klepią. Won barachlo od koryta...

16-01-2018

jh8754A PISowski patalogiczny elektorat cały czas się cieszy z tego jak go doją i chcą nawet wiecej buahahahaha. Dostali po 5 stówek i zrobią wszystko zeby … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (75)