Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
SKOK-i także przed komisję sejmową? "Jeśli podwyższą opłaty"

SKOK-i także przed komisję sejmową? "Jeśli podwyższą opłaty"

 

 

Kasa Stefczyka od 1 stycznia ma nową tabelę opłat i prowizji. Stara została jednak usunięta ze stron internetowych. Wprowadzono jednak niekorzystne zmiany w kontach oferowanych fundacjom. Czy SKOK-om także powinna przyjrzeć się sejmowa Komisja Finansów Publicznych? - Jeśli podwyższają opłaty to tak - mówił w programie #dziejesienazywo Andrzej Jaworski z PiS.

Szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych przypomniał, że jak dotąd do komisji nie wpłynęły żadne pisma w sprawie podwyżek w SKOK-ach.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Kasjer 20
87.207.62.* 2016-02-10 18:20
Zauważcie lemingi PO-wskie,że to banki w Europie mają problemy a nie tylko w Polsce dzięki PiS-owi!Piszę to do ciebie"Kazimierz2"!Lichwiarzy trzeba opodatkować a nie tylko podatek Belki dla biedoty!Bank nalicza mi 0,01% odsetek od pieniędzy na ROR co daje kwotę 5groszy/miesiąc i od tej kwoty nalicza mi 1.grosz podatku Belki!Co za idiotyzm!Przecież koszty naliczania takiego podatku przekraczają jego wartość!Jeden z banków zlikwidował swój oddział,wskutek czego w drugiej placówce tego banku tworzą się ogromne kolejki.Pracownicy tej placówki nie zarabiają przez to więcej,ale prezesom przybyło kasy!
kazimierz2
78.131.198.* 2016-02-10 13:22
Oglądając tępe, nie skażone myślą twarze wielu "prominentnych" działaczy PiS zastanawiam się czasem, czy oni mają pojęcie o czymś więcej poza "realizacją woli prezesa". Czego oni się spodziewali? Okładają podatkiem firmę i liczą, że ona tego w koszty działalności nie wpisze? Przyjmując takie założenie potwierdzają to, co napisałem na początku.
phlunmi
188.252.15.* 2016-02-10 13:17
bardzo dobrze , ze fundacjom zwiekszono oplaty bo to sa instytucje zlodziejskie , ktore tylko w nazwach maja fundacje i nic nie robia dla ludzi