Notowania

skoki narciarskie
11.01.2013 06:30

Skoki narciarskie: Kwalifikacje przeniesione na sobotę

Silny wiatr uniemożliwił wczoraj rozegranie kwalifikacji do sobotniego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Momot)

Silny wiatr uniemożliwił wczoraj rozegranie kwalifikacji do sobotniego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. O miejsce w _ pięćdziesiątce _ zawodnicy będą rywalizować jutro, bezpośrednio przed konkursem.

Szef Tatrzańskiego Związku Narciarskiego Andrzej Kozak jest spokojny, że zawody się odbędą.

- _ Myślę, że skoki się odbędą. Mamy dużo czasu, zostały jeszcze dwa dni, prognozy są takie nie bardzo optymistyczne, ale nie są też tragiczne. Stoki są świetnie przygotowane, mamy dwóch specjalistów - skoczka Jaśka Kowala i Ryśka Górkę, znają się na rzeczy i przygotowują to rzeczywiście świetnie _- mówił organizator.

Dziś odbędą się treningi i konkurs drużynowy. Zmagania indywidualne - dziś i w sobotę.

Czytaj więcej w Money.pl
Cenna nieruchomość wróci do właściciela Okazała kamienica w centrum zakopiańskich Krupówek zostanie przekazana Związkowi Podhalan za przysłowiową złotówkę.
Ostrzegają. To może zaskoczyć kierowców IMGW przestrzega przed opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. W wielu miastach może być dziś bardzo ślisko.
160 mld na ubezpeczenia. Wszystko przez... Blisko dwie piąte puli szkód ubezpieczonych, a konkretnie 25 mld dolarów, to koszty likwidacji następstw huraganu Sandy.
Tagi: skoki narciarskie, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz