Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Hubert Orzechowski
Hubert Orzechowski
|

Śmierć w polskim Amazonie. Pracownik pracował zaledwie osiem dni

388
Podziel się

Na terenie polskiego oddziału Amazona w Szczecinie-Kołbaskowie po nocnej zmianie znaleziono martwego pracownika – dowiedział się money.pl.

Centrum Amazona w Szczecinie-Kołbaskowie
Centrum Amazona w Szczecinie-Kołbaskowie (Robert Stachnik/REPORTER)
bCYcRUvF

Na terenie polskiego oddziału Amazona w Szczecinie-Kołbaskowie po nocnej zmianie znaleziono martwego pracownika – dowiedział się money.pl.

Do zdarzenia doszło w sobotę wczesnym rankiem. - Dzienna zmiana musiała czekać na zewnątrz, aż policja, prokuratura i pogotowie skończą czynności. Potem w pracy, ze względu na żałobę, nie było muzyki – mówi nam nasze źródło. Nocna zmiana w szczecińskim zakładzie kończy pracę o 4:30. Poranna zaczyna półtorej godziny później.

Według naszych informacji zmarły pracownik, pan Stanisław, miał 69 lat i pracował w Amazoniezaledwie od ośmiu dni. Tę pierwszą wiadomość potwierdziliśmy w szczecińskiej prokuraturze. Prokurator rejonowy był na miejscu i nadzorował pracę policjantów. – Na tym etapie wykluczyliśmy udział osób trzecich – mówi nam aspirant sztabowy Iwona Grefenheim z policji w Policach.

bCYcRUvH

- Prokuratura prowadzi postępowanie, które ma ustalić wszystkie okoliczności związane z tym zgonem – potwierdza rzecznik prasowa szczecińskiej prokuratury, Joanna Biranowska-Sochalska.

Do sprawy ustosunkował się już polski oddział Amazona. - Jest nam bardzo przykro ze jeden z naszych kolegów zmarł w ostatnia sobotę. Pan Stanisław, mimo ze pracował u nas kilka dni, był ważnym członkiem zespołu - napisała nam Marzena Więckowska, rzeczniczka prasowa Amazona w Polsce.

Inwazja robotów. Zobacz wrocławski poligon Amazona

bCYcRUwi
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(388)
Z "wiarygodne...
3 lata temu
źródła GW ; to wyregulowany SB-oczeniec , on tylko "przesłuchiwać" umiał a w Polskich Nagraniach się na nim nie PO-znali !!!
Cyganka
3 lata temu
69 lat i jeszcze na nocnej zmianie pracujac fizycznie.Kto tam jest w kadrach ,kto zarządza tymi ludzmi.Pewnie fajo w rurkach koło 30stki,młody ,prężny,omnibus we własnym mniemaniu.
Kasia
3 lata temu
Ważnym członkiem zespołu to brzmi tak cynicznie ..... Nic a nic im nie wierze zajechali Pana Stanisława
bCYcRUwj
Czaresław
3 lata temu
69 lat,wiek emerytalny.Gość powinien odpoczywać na emeryturze a nie dorabiać,taka Polska nasza...
Wrc
3 lata temu
Emeryt niemiec na wakacjach po świecie a Polak do roboty...eh sprawiedliwość...
Najnowsze komentarze (388)
Basia
3 lata temu
Jak pracował 7 nocek po 10.5 godz i do tego np pakował paczki do Tira z taśmy jak przysłowiowy robot to co się dziwić ,ze serce nie wytrzymało .
bogdan
3 lata temu
Amazon jest tak polski jak sławne "polskie obozy" Brutalny kapitalizm XXI wieku.
Black
3 lata temu
W Polsce do pracy potrzebna jest zdolność od lekarza, jaki lekarz daje zdolność 69 latkowi? Szok
potega pl
3 lata temu
Amazon jest juz polski ? brawo ! ogromny sukces polakow !!!
???
3 lata temu
Co to jest Amazona ?
Juras
3 lata temu
To już 2 śmierć od otwarcia tego przybdku w Kołbaskowie. Najpierw kobieta, teraz mężczyzna. Jak tam dokumenty zatrudnienia, dalej HRowcy szukają adresu do przesłania ich pocztą. A może mają tyle wypowiedzeń, że nie mogą ogarnąć tak małpiej robiej. Może czas przerzucić ich na magazyn. Jak tam wasze logistyczne założenie just in time czy efektywność zatrudnienia. Powinno być just wait tim. Wskaźnik zatrudnienia to zaledwie 10%. Na day0 200 osób przychodzi, z czego 10 podejmuje zatrudnienie. Wiecej jeszcze rezygnuje. I co się dziwić, jak kadra menadżerska dalej życzy pracownikom krzyżyk na drogę i nie długo sama będzie obstawiać linki i stanowiska. Krzyż na drogę z taką współpracą. Pan Bezos chyba postradał rozum, że płaci niektórym za ich pracę. SARJERZY
Kamil
3 lata temu
Ciekawe, że firma która daje szansę dla prawie każdego jest tak opluwana. Ktoś zmusza do pracy? Nie! Zatrudniłeś sie i okazało się że ,,kołchoz"? Zwolnij się! Co jest lepsze? Że kilkaset osób może zarobić czy siedzieć na zasiłku? Przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza...niektórzy myślą że za samo przyjście do pracy należy się nagroda.
irena
3 lata temu
gratuluję "redaktorowi" hienie chwytliwego tytułu. Ciekawi mnie, to z pogoni za sensacją , braku empatii czy znajomości bardziej odpowiednich określeń na zmarłego człowieka?
bCYcRUwb
Mm
3 lata temu
To pewnie ktoś z Torunia otrzyma kolejny samochód
Iro
3 lata temu
Nastepny Pan Stanislaw ? Czy aby to nie rydzu z piernikowa
Durszlak
3 lata temu
Tylko niech nikt na Amazon nie mówi że to są polskie obozy bo to sa amerykańskie obozy .
Amazonia
3 lata temu
Obuz pracy tylko im norma robic za grosze
ironista
3 lata temu
A chłopina mógł zostać programistą 15 k albo otworzyć własny biznes.
NiemoG
3 lata temu
Wazny czlonek!
...
Następna strona