Notowania

beata kempa
27.06.2012 09:35

Solidarna Polska chce rozdawać zasiłki

Na czym miałaby polegać polityka prorodzinna zdaniem polityków tej partii?

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Jednym z pomysłów partii są kredyty na rozpoczęcie działalności dla młodych ludzi, które byłyby umarzane, jeśli firmie udałoby się utrzymać na rynku przez dwa, trzy lata.

To jeden z pomysłów na aktywną politykę prorodzinną ze strony państwa. Zdaniem Beaty Kempy potrzebne są zmiany, które pomogą młodym ludziom w starcie na rynku pracy. Należy też zatrzymać młodych ludzi w kraju, dzięki wsparciu ich przedsiębiorczości.

- _ Jeśli ktoś dobrze napisze taki biznesplan i będzie w stanie utrzymać się na rynku, i zacznie już płacić podatki, tak jak inny przedsiębiorca, to rząd te pieniądze może umorzyć, bo i tak te środki wracają do budżetu w postaci tych danin. Ale to musi być bardzo poważne wsparcie, tak żeby on w ogóle mógł zacząć działać na rynku, bo dziś rodzice nie są w stanie pomóc dzieciom, najczęściej z powodów materialnych _ - tłumaczy posłanka.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI POSŁANKI BEATY KEMPY:

Kolejnym punktem we wspieraniu rodziny powinien być według Solidarnej Polski zasiłek na dzieci, wynoszący 300-500 złotych. Według Beaty Kempy jednym ze źródeł sfinansowania tych pomysłów mógłby być podatek bankowy.

Czytaj więcej w Money.pl
_ PiS mógłby apelować o aneksję Ostrawy _ Solidarna Polska zajęła stanowisko w sprawie ultimatum partii Jarosława Kaczyńskiego.
PiS wyciąga rękę. Mówią, że to ostatni raz PiS ponownie wzywa do powrotu kolegów z Solidarnej Polski. Uchwałę w tej kwestii podjął dzisiaj Komitet Polityczny partii.
_ Kto to jest przedsiębiorca? _ - prof. Winiecki o durnotach ekonomicznych Ekonomista o przedsiębiorcach-przestępcach i wyprzedawaniu majątku za bezcen.
Tagi: beata kempa, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz