Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Spalono ponad kilometr podrabianych tkanin znanych firm

0
Podziel się:

Materiały ze wzorami charakterystycznymi dla luksusowych domów mody zniszczyła Gwardia Finansowa na wniosek sądu.

Spalono ponad kilometr podrabianych tkanin znanych firm
(Ciprian Salceanu/Dreamstime)
bEUdhwuZ

Włoska policja skarbowa zlikwidowała w miejscowości Granarolo dell'Emilia nielegalny zakład tkacki, gdzie produkowano materiały, na przykład w kolorze srebrnym i brązowym z typowymi i natychmiast rozpoznawanymi wzorami marek Louis Vuitton, Christian Dior i Burberry - podały agencje.

Tkaniny powstawały w prymitywnych warunkach; w szopie. Po zajęciu warsztatu i konfiskacie bel materiałów decyzję o tym, co z nimi zrobić podjął sąd z Bolonii. Nakazał ich zniszczenie.

Funkcjonariusze Gwardii Finansowej skrupulatnie, przy pomocy palników spalili każdy zwój materiału, tak, aby nic z niego nie zostało. Zniszczono również maszyny służące do odbijania na tkaninach wzorów eleganckich marek.

bEUdhwvb
Czytaj więcej w Money.pl
Papież Franciszek apeluje do przestępców Podczas spotkania z rodzinami ofiar mafii w Rzymie zwrócił się do nich: "Proszę, zmieńcie życie i nawróćcie się". Ostrzegł, że inaczej czeka ich piekło.
Wypowiadają wojnę wysypiskom kamorry We Włoszech śmieci są masowo porzucane i ukrywane w ziemi oraz palone. Wokół Neapolu wywóz i utylizację śmieci kontroluje kamorra.
Cios w szefa sycylijskiej mafii. Zabrali mu... Bos cosa nostry, 51-letni Matteo Messinie Denaro ukrywa się od 20 lat.
Mafia odzyska skonfiskowany majątek? 800-hektrowa posiadłość koło Sieny, największa we Włoszech wśród skonfiskowanych mafii, może znów trafić w jej ręce - ostrzegają władze Toskanii.
bEUdhwvC
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)