Notowania

Sponsoring Roberta Kubicy. Orlen wciąż nie podjął decyzji

Orlen nie podjął jeszcze decyzji w kwestii ewentualnego sponsorowania Roberta Kubicy. Taką informację przekazał w czwartek członek zarządu spółki Zbigniew Leszczyński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Glenn Dunbar)
Spółka powtarza komunikat, że "obecnie jest zbyt wcześnie, by mówić o potencjalnej współpracy".

Orlen nie podjął jeszcze decyzji w kwestii sponsorowania Roberta Kubicy. Taką informację przekazał w czwartek członek zarządu spółki Zbigniew Leszczyński.

- Spotkanie sprzed kilku dni prezesa Daniela Obajtka z Robertem Kubicą miało charakter kurtuazyjny, nie poruszano tam tematów współpracy sponsorskiej - zapewnił Leszczyński podczas konferencji prasowej.

Członek zarządu ds. rozwoju spółki dodał, że "obecnie jest zbyt wcześnie, by mówić o potencjalnej współpracy lub jakichkolwiek jej szczegółach". Taki sam komunikat spółka wydała już 15 października.

Wideo: Kubica spotkał się z Morawieckim ws. taśm

Leszczyński przypomniał, że Kubica ma podpisaną umowę sponsorską z Grupą Lotos i ocenił, że "nie ma pilnej potrzeby pozyskania środków finansowych".

W ubiegłym tygodniu spółka informowała, że spotkanie Obajtka z Kubicą miało na celu omówienie perspektyw i potencjału rozwoju sportów motorowych, które od wielu lat "pozostają w kręgu ścisłych zainteresowań PKN Orlen".

Temat ewentualnego sponsorowania Roberta Kubicy przez Orlen wypłynął po tym, jak sportowiec w krótkim czasie spotkał się premierem Mateuszem Morawieckim, a następnie prezesem Danielem Obajtkiem.

Oba spotkania nastąpiły krótko po ujawnieniu w Onecie z rozmów Mateusza Morawieckiego w restauracji "Sowa i Przyjaciele" w 2013 r. Ówczesny prezes banku BZ WBK nie chciał sponsorować Roberta Kubicy i w kontrowersyjny sposób wypowiadał się na temat wypadku polskiego kierowcy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: orlen, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-10-2018

CienkiBolekMili moi, dziś otfieram lodówkę i kto z niej wygląda??? Tak, tak....zgadliście...Robek Kubica! Przerwał milczenie po 6 godzinach nieobecności w … Czytaj całość

25-10-2018

mebel24powinni za sponsorować chłopakowi zasługuje na drugą szanse wole żeby jemu dali niż cały czas remontować limuzyny rządowe które rozbijają co kawałek

25-10-2018

:PCzekają aż będzie za późno. świetny ruch piarowy niby sponsorują Roberta więc kibice ich lubią:) ale... No właśnie jeśli poczekają kilka tygodni to … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (12)