Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sprytni Polacy omijają zakaz handlu w niedziele. Jarosław Gowin: "może trzeba wprowadzić korekty"

26
Podziel się

- Nigdy nie wątpiłem w wybitną kreatywność polskich przedsiębiorców i mówię to z uznaniem – stwierdził Jarosław Gowin, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, pytany o nietuzinkowe sposoby handlowców, aby otworzyć sklepy mimo zakazu. I dodał, że „być może trzeba jakieś korekty wprowadzić, być może zaostrzyć bardziej walkę z tego typu zjawiskami, a być może przeciwnie – zliberalizować”.

Sprytni Polacy omijają zakaz handlu w niedziele. Jarosław Gowin: "może trzeba wprowadzić korekty"
(WP money.pl)
bDIJCSoR

- Nigdy nie wątpiłem w wybitną kreatywność polskich przedsiębiorców i mówię to z uznaniem – stwierdził Jarosław Gowin, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, pytany w programie "Money. To się liczy" o nietuzinkowe sposoby handlowców, aby otworzyć sklepy mimo zakazu.

I dodał, że "być może trzeba jakieś korekty wprowadzić, być może zaostrzyć bardziej walkę z tego typu zjawiskami, a być może przeciwnie – zliberalizować".

bDIJCSpu
KOMENTARZE
(26)
Pamiętamy
3 lata temu
Walić wasz niedzielny handel . Odliczamy dni do wyborów. Wyborco pis nie jest ci wstyd?
polak zwykły
3 lata temu
…. zakaz handlu nie ma nic wspólnego z troską o pracowników! ....przecież handel mogły obejmować te tworzone teraz dla wszystkich pracowników regulacje dotyczące niedziel.... Chodzi o kasę (przekierowanie handlu na w dużej części państwowe stacje benzynowe) i o przypodobanie się kościołowi (by utrzymać poparcie kościoła przy wyborach)…….... A naiwni myśleli, że chodzi o ludzi … :-)
kosa
3 lata temu
No raczej to drugie. PiS powinien walnąć się w czoło i dać sobie spokój z ustawianiem ludziom życia. Sęk w tym, że to jest nakaz kościoła katolickiego , który sprytnie wykorzystuje Solidarność do swoich niecnych celów.
bDIJCSpv
Scrutinizer
3 lata temu
Powoli zaczynam wierzyć w rozdwojenie jaźni u tego człowieka. Pewnego rodzaju -"chciałabym, ale boję się"
horacy
3 lata temu
Najwiekszy nierób zwiazkowiec duda zawsze ma wolne
...
Następna strona