Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
21.05.2005 15:38

Stowarzyszenie Ordynacka chce nakłonić Cimoszewicza do startu w wyborach prezydenckich

Stowarzyszenie Ordynacka chce, by Włodzimierz Cimoszewicz zmienił decyzję i wystartował w wyborach prezydenckich. W Warszawie zakończyły się obrady trzeciego nadzwyczajnego kongresu Stowarzyszenia. Pełniący obowiązki przewodniczacego Ordynackiej Marek Siwiec powiedział, że żaden inny kandydat nie zyskałby tak jednoznacznego poparcia Stowarzyszenia jak Włodzimierz Cimoszewicz.

Podziel się
Dodaj komentarz

Stowarzyszenie Ordynacka chce, by Włodzimierz Cimoszewicz zmienił decyzję i wystartował w wyborach prezydenckich. W Warszawie zakończyły się obrady trzeciego nadzwyczajnego kongresu Stowarzyszenia.

Pełniący obowiązki przewodniczacego Ordynackiej Marek Siwiec powiedział, że żaden inny kandydat nie zyskałby tak jednoznacznego poparcia Stowarzyszenia jak Włodzimierz Cimoszewicz. Dlatego stowarzyszenie zorganizuje akcję zbierania podpisów z apelem do Włodzimierza Cimoszewicza, aby zmienił decyzję. Siwiec ma nadzieję, że setki tysięcy podpisów przekonają Cimoszewicza.

Marek Siwiec poinformował, że około 30-stu członków Ordynackiej będzie kandydowało do parlamentu z list wyborczych czterech ugrupowań: Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Socjaldemokracji Polskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Partii Demokratycznej.

Stowarzyszenie Ordynacka zaangażuje się w kampanię referendalną na rzecz poparcia konstytucji europejskiej.

Trzeci nadzwyczajny zjazd Stowarzyszenia Ordynacka dokonał zmian w statucie. Do czasu zatwierdzenia tych zmian, odłożono wybory przewodniczącego.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz