Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
29.09.2005 08:41

Sygnały Dnia Andrzej Lepper: Samoobrona chce obsadzić stanowisko wicemarszałka Sejmu

Andrzej Lepper powiedział, że Samoobrona chce obsadzić stanowisko wicemarszałka Sejmu. Lider Samoobrony dodał, że jego ugrupowanie ma odpowiednich kandydatów na to stanowisko. Podkreślił, że w grę nie wchodzi jego osoba.

Podziel się
Dodaj komentarz

Andrzej Lepper, który był gościem Sygnałów Dnia przyznał też, że Samoobrona liczyła na większe poparcie w wyborach parlamentarnych. Partia ta uzyskała trzeci wynik. Dodał, że społeczeństwo obdarzyło zaufaniem PiS i PO, których rządy - jego zdaniem - nie przyniosą niczego dobrego. Lider Samoobrony powiedział, że jego partia jest ugrupowaniem lewicowym, które może skutecznie walczyć z biedą w Polsce.
Andrzej Lepper uważa, że Prawo i Sprawiedliwość by być wiarygodne nie może współpracować z Platformą Obywatelską. Zdaniem lidera Samoobrony, partia braci Kaczyńskich powinna porozumieć się z Ligą Polskich Rodzin i PSL-em oraz starać się o poparcie Samoobrony.
Odnosząc się do kandydatury Kazimierza Marcinkiewicza na premiera, przewodniczący Samoobrony powiedział, że jest to zabieg socjotechniczny braci Kaczyńskich. Według niego, Kaczyńscy chcą w ten sposób pokazać, że nie są pazerni na władzę.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz