Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
23.04.2005 08:49

Sygnały Dnia "Potęga Radia" - dziś Radio Polonia

Polskie Radio prezentuje na wszystkich antenach swój program dla zagranicy, czyli Radio Polonia. Jest to kontynuacja cyklu "Potęga Radia". Dyrektor Radia Polonia Michał Maliszewski powiedział w Sygnałach Dnia, że nadaje ono na cały świat na falach krótkich, przez satelitę i w Internecie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Polskie Radio prezentuje na wszystkich antenach swój program dla zagranicy, czyli Radio Polonia. Jest to kontynuacja cyklu "Potęga Radia".

Dyrektor Radia Polonia Michał Maliszewski powiedział w Sygnałach Dnia, że nadaje ono na cały świat na falach krótkich, przez satelitę i w Internecie. Ma 7 redakcji - polską, angielską , niemiecką, rosyjską, esperanto, ukraińską i białoruską. Radio Polonia odbiera z całego świata e-maile, telefony i listy od słuchaczy. Dyrektor Maliszewski dodał, że radia słuchają najróżniejsi ludzie w takich krajach, jak Kanada, Stany Zjednoczone czy Republika Południowej Afryki.

Maliszewski przypomniał, że w przyszłym roku przypadnie 70-ta rocznica powstania programu dla zagranicy. Dyrektor dodał, że jego radio liczy, iż dzięki nowym technologiom będzie go można słuchać na całym świecie na falach krótkich. Radio Polonia będzie też więcej nadawać w Internecie.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz