Notowania

wiadomości
14.03.2018 21:14

Szydło przyznała sobie premię. Cymański: tylko winny się tłumaczy

Była premier Szydło nabrała wody w usta w sprawie premii, którą sobie przyznała. Czy premier powinna się z niej wytłumaczyć? - Winni się tylko tłumaczą. Wydaje mi się, że ona powinna zrobić tak, jak poprzednicy - sprytnie - że zastępca powinien jej to sygnować. No bo kto ma ustalić dla premiera premię? Marszałek Sejmu? - stwierdza Tadeusz Cymański, gość programu "Money. To się liczy".premier powinna wytłumaczyć się z premii, jaką sobie przyznała i swoim ministrom? - Winni się tylko tłumaczą. Wydaje mi się, że ona powinna zrobić tak, jak poprzednicy - sprytnie - że zastępca powinien jej to sygnować. No bo kto ma ustalić dla premiera premię? Marszałek Sejmu? - stwierdza Tadeusz Cymański, gość programu "Money. To się liczy".

Podziel się
Dodaj komentarz
(STEFAN MASZEWSKI/REPORTER)

Była premier Szydło nabrała wody w usta w sprawie premii, którą sobie przyznała. Czy premier powinna się z niej wytłumaczyć? - Winni się tylko tłumaczą. Wydaje mi się, że ona powinna zrobić tak, jak poprzednicy - sprytnie - że zastępca powinien jej to sygnować. No bo kto ma ustalić dla premiera premię? Marszałek Sejmu? - stwierdza Tadeusz Cymański, gość programu "Money. To się liczy".

Tadeusz Cymański. Poseł, który jest przewodniczącym sejmowej podkomisji ds. kredytów walutowych, był w środę gościem programu "Money. To się liczy".

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 16 na money.pl i wp.pl.

Tagi: wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-03-2018

zygaNależało się i już, o co tyle hałasu.

15-03-2018

PRAWNIKNie dokuczajcie jej juz.Ona czuje ,ze juz niedlugo pojdzie za kraty.

15-03-2018

xxxxObrażanie Pani premier jest czystą złośliwością. Tylko ten kto nie chce nie doceni ile zrobiła dla Polski i Polaków.

Rozwiń komentarze (19)