Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Izabela Trzaska
|

Szydło przyznała sobie premię. Cymański: tylko winny się tłumaczy

19
Podziel się:

Była premier Szydło nabrała wody w usta w sprawie premii, którą sobie przyznała. Czy premier powinna się z niej wytłumaczyć? - Winni się tylko tłumaczą. Wydaje mi się, że ona powinna zrobić tak, jak poprzednicy - sprytnie - że zastępca powinien jej to sygnować. No bo kto ma ustalić dla premiera premię? Marszałek Sejmu? - stwierdza Tadeusz Cymański, gość programu "Money. To się liczy".premier powinna wytłumaczyć się z premii, jaką sobie przyznała i swoim ministrom? - Winni się tylko tłumaczą. Wydaje mi się, że ona powinna zrobić tak, jak poprzednicy - sprytnie - że zastępca powinien jej to sygnować. No bo kto ma ustalić dla premiera premię? Marszałek Sejmu? - stwierdza Tadeusz Cymański, gość programu "Money. To się liczy".

Szydło przyznała sobie premię. Cymański: tylko winny się tłumaczy
(STEFAN MASZEWSKI/REPORTER)

Była premier Szydło nabrała wody w usta w sprawie premii, którą sobie przyznała. Czy premier powinna się z niej wytłumaczyć? - Winni się tylko tłumaczą. Wydaje mi się, że ona powinna zrobić tak, jak poprzednicy - sprytnie - że zastępca powinien jej to sygnować. No bo kto ma ustalić dla premiera premię? Marszałek Sejmu? - stwierdza Tadeusz Cymański, gość programu "Money. To się liczy".

Tadeusz Cymański. Poseł, który jest przewodniczącym sejmowej podkomisji ds. kredytów walutowych, był w środę gościem programu "Money. To się liczy".

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 16 na money.pl i wp.pl.

wiadomości
gospodarka
najważniejsze
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(19)
Kasia
4 lata temu
Cymanski powsadzal swoje dzieci do spółek skarbu państwa to zachwala wszystko
rozalia
5 lata temu
jaką trzeba być świnią !
Kulson
5 lata temu
Złodziejskie mordy pisowskie- złodzieje !
facet z duzeg...
5 lata temu
Zgodnie z zasada; im wiekszy nieudacznik, tym wiecej zgarnia do siebie. Kompetencje miala na soltysa wioski, ,baba bez ambicji, stad chodzila pociagana na sznurku, jako jeszcze jeden "kot" kurdupla z Zoliborza!!!
Madzia
5 lata temu
KORYTO + i wszystko jasne.