Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tanie Linie Kolejowe obniżają ceny

0
Podziel się:

Specjalne fioletowe bilety na wybranych trasach będą tańsze nawet o kilkanaście złotych.

Tanie Linie Kolejowe obniżają ceny
(faxepl/CC/Flickr)
bFdYeBDV

Od nowego roku Tanie Linie Kolejowe zapowiadają obniżkę cen na połączenia Warszawa - Kraków i Wrocław - Przemyśl.

Każdej ofercie promocyjnej będzie przypisany inny kolor; od nowego roku pasażerowie będą mogli kupić bilet fioletowy, czyli do wykorzystania w określonym dniu na konkretnej trasie oraz niebieski, czyli obejmujący pięć przejazdów w cenie czterech, do wykorzystania przez trzy miesiące.

Jak podkreśla Marcin Szafurski - specjalne fioletowe bilety będą tańsze nawet o kilkanaście złotych niż do tej pory.

bFdYeBDX

POSŁUCHAJ MARCINA SZAFURSKIEGO:

Za 35 złotych będzie można dojechać z Warszawy do Krakowa w II klasie. W klasie pierwszej bilet będzie kosztował 55 złotych. Za bilet na trasie Wrocław - Przemyśl zapłacimy 63 w pierwszej i 43 złote w drugiej klasie.

Od 1 stycznia w ofercie pojawi się też bilet niebieski - zapowiada Marcin Szafurski.

POSŁUCHAJ MARCINA SZAFURSKIEGO:

Szafurski nie ukrywał, że przewoźnik chce nowymi ofertami konkurować z samorządowymi Przewozami Regionalnymi. Jednak jak zaznaczył, według niego o wiele groźniejszym konkurentem PKP Intercity (do którego należy marka TLK) jest transport drogowy i lotniczy. Dlatego także PKP Intercity zapowiada nowe promocje - od lutego w ofercie znajdzie się szary bilet, uprawniający do 20 proc. zniżki na podróż powrotną.

bFdYeBEd
Raport Money.pl
*Kolej tnie połączenia, tory znikają najszybciej w UE * Mamy dwa razy więcej torów kolejowych niż Czesi, ale jeździ po nich dwa razy mniej pociągów. A od dziś będzie ich jeszcze gorzej. Czytaj w Money.pl
bFdYeBEy
wiadomości
KOMENTARZE
(0)