Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
time warner
31.07.2013 14:50

Time Warner nie chce się dzielić

Spór o opłatę pomiędzy Time Warner Cable i CBS zagraża tradycyjnym porozumieniom stosowanym przez dostawców usług kablowych - twierdzą analitycy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(liveinfo.tv)

Spór o opłatę pomiędzy Time Warner Cable i CBS zagraża tradycyjnym porozumieniom stosowanym przez dostawców usług kablowych - twierdzą analitycy rynku.

- _ To jest tak jakby ktoś nagle znalazł ogromną sumę pieniędzy i nie chciał się nią podzielić. Dostawcy usług kablowych, tacy jak Time Warner płacili dotychczas śmieszne pieniądze i dlatego to dla nich trudne przyjąć tak po prostu podwyżkę jakiej domagają się nadawcy telewizyjni _ - przekonuje Tuna Amobi, analityk w S&P Capital IQ.

- _ Gdyby CBS i inni nadawcy jakieś dwa lata temu skupili się na pozyskiwaniu środków pochodzących wyłącznie z reklam, dzisiaj nie byłoby tak wysokich opłat za retransmisję, które idą już dosłownie w miliony dolarów _ - dodaje Amobi.

Czytaj więcej w Money.pl
Znana telewizja zaatakowana przez hakerów Przyznała się do tego organizacja Syryjska Armia Elektroniczna.
Czeka nas kolejny proces cyfryzacji Przetarg na pokrycie sygnałem cyfrowym dwóch aglomeracji zostanie ogłoszony prawdopodobnie na jesieni.
Oskarżyli egipskie władze o zastraszanie Stacja odparła również zarzuty o proislamistyczne nastawienie w relacjonowaniu wydarzeń z Egiptu - podała agencja Reuters.
Tagi: time warner, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, gospodarka światowa
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz