Notowania

trump
21.10.2016 20:05

Trump przedstawia plan walki z korupcją

Donald Trump określił Hillary Clinton mianem najbardziej skorumpowanego kandydata w historii amerykańskich wyborów prezydenckich. Podczas wiecu w Karolinie Północnej miliarder przedstawił plan, który ma ograniczyć powiązania władzy z biznesem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Gage Skidmore/Flickr (CC BY-SA 2.0))

Przemawiając do swoich zwolenników w położonej u podnóża Apallachów miejscowości Fletcher Donald Trump wskazywał na powiązania Hillary Clinton z wielkim biznesem, Wall Street i skorumpowanymi reżimami na świecie. Kandydat republikanów podał przykład Kataru, który przekazał Fundacji Clintonów 12 milionów dolarów. "Hillary Clinton jest najbardziej skorumpowanym politykiem, który kiedykolwiek walczył o urząd prezydenta" - mówił kandydat Republikanów do tłumu, który zaczął skandować "wsadzić ją do więzienia".

Donald Trump przedstawił plan walki z korupcją, który obejmuje: pięcioletni zakaz działalności lobbystycznej dla byłych wysokich rangą członków administracji oraz Kongresu, całkowity zakaz dla byłych urzędników Białego Domu prowadzenia lobbingu na rzecz innych krajów oraz wprowadzenie limitu kadencji dla członków Kongresu.

Kandydat republikanów wyraził przekonanie, że jego plan wyeliminuje korupcję na szczytach władzy w USA.

Tagi: trump, wiadomości, gospodarka, gospodarka światowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
21-10-2016

CezaryI skorumpowana WP pisze pozytywinie o Trumpie?Dziwne...

22-10-2016

koneserJaki on śliczny. Prawie jak prezes.

22-10-2016

wektorTrump wygra, więc dziennikarze powoli zmieniają nutę. Mięknie im, gdyż mają kredyty i boją się o comiesięczną pensję. Ludzie słabi, ulegli.

Rozwiń komentarze (6)