Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

TUW PZUW przedstawił ofertę przedstawicielom spółek skarbu państwa

0
Podziel się:

W czwartek przedstawiciele spółek Skarbu Państwa spotkali się z kierownictwem MSP, podczas którego prezes TUW PZUW Rafał Kiliński przedstawił ofertę spółki. Resort zachęca państwowe firmy do współpracy, szczególnie przy projektach zabezpieczających interesy polskiej gospodarki.

TUW PZUW przedstawił ofertę przedstawicielom spółek skarbu państwa
(PAP/Tomasz Gzell)

W czwartek doszło do spotkania przedstawicieli spółek skarbu państwa z kierownictwem MSP, na którym prezes TUW PZUW Rafał Kiliński przedstawił ofertę firmy.

Biuro prasowe Ministerstwa Skarbu Państwa, którym kieruje Dawid Jackiewicz (na zdjęciu) przekazało, że czwartkowe spotkanie było jednym z wielu, jakie Ministerstwo Skarbu Państwa odbywa z przedstawicielami spółek.

"Minister skarbu państwa wielokrotnie zachęcał do współpracy pomiędzy spółkami z udziałem Skarbu Państwa, w szczególności przy tworzeniu i realizacji projektów inwestycyjnych, które służą zabezpieczeniu interesów polskiej gospodarki. Wspólne działania pozwolą na uzyskanie efektów synergii oraz będą korzystnie wpływać na zwiększenie wartości aktywów oraz możliwości inwestycyjne zaangażowanych podmiotów" - podkreśliło biuro prasowe MSP.

Prezes Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych (TUW PZUW) Rafał Kiliński powiedział PAP, że czwartkowe spotkanie miało charakter biznesowy i dotyczyło prezentacji oferty Grupy PZU.

- Jeśli ze strony podmiotów należących do Skarbu Państwa zostanie wyrażona chęć zostania członkiem TUW PZUW, to będziemy chcieli z nimi rozpocząć współpracę na polu ubezpieczeń - zaznaczył.

Jak podkreślił, TUW PZUW sprzedaje i obsługuje ubezpieczenia m.in. dla podmiotów gospodarczych oraz placówek medycznych.

- W tym zakresie strategia TUW PZUW się nie zmienia, co za tym idzie, działania związane z dynamicznym rozwojem portfela ubezpieczeń szpitali będą kontynuowane. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie innych gałęzi gospodarki, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom partnerów biznesowych, jesteśmy gotowi do oferowania całej gamy ubezpieczeń gospodarczych działając w ramach Grupy PZU - wskazał Kiliński.

wiadomości
gospodarka
porady
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)