Notowania

wiadomości
19.05.2016 17:16

TUW PZUW przedstawił ofertę przedstawicielom spółek skarbu państwa

W czwartek przedstawiciele spółek Skarbu Państwa spotkali się z kierownictwem MSP, podczas którego prezes TUW PZUW Rafał Kiliński przedstawił ofertę spółki. Resort zachęca państwowe firmy do współpracy, szczególnie przy projektach zabezpieczających interesy polskiej gospodarki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

W czwartek doszło do spotkania przedstawicieli spółek skarbu państwa z kierownictwem MSP, na którym prezes TUW PZUW Rafał Kiliński przedstawił ofertę firmy.

Biuro prasowe Ministerstwa Skarbu Państwa, którym kieruje Dawid Jackiewicz (na zdjęciu) przekazało, że czwartkowe spotkanie było jednym z wielu, jakie Ministerstwo Skarbu Państwa odbywa z przedstawicielami spółek.

"Minister skarbu państwa wielokrotnie zachęcał do współpracy pomiędzy spółkami z udziałem Skarbu Państwa, w szczególności przy tworzeniu i realizacji projektów inwestycyjnych, które służą zabezpieczeniu interesów polskiej gospodarki. Wspólne działania pozwolą na uzyskanie efektów synergii oraz będą korzystnie wpływać na zwiększenie wartości aktywów oraz możliwości inwestycyjne zaangażowanych podmiotów" - podkreśliło biuro prasowe MSP.

Prezes Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych (TUW PZUW) Rafał Kiliński powiedział PAP, że czwartkowe spotkanie miało charakter biznesowy i dotyczyło prezentacji oferty Grupy PZU.

- Jeśli ze strony podmiotów należących do Skarbu Państwa zostanie wyrażona chęć zostania członkiem TUW PZUW, to będziemy chcieli z nimi rozpocząć współpracę na polu ubezpieczeń - zaznaczył.

Jak podkreślił, TUW PZUW sprzedaje i obsługuje ubezpieczenia m.in. dla podmiotów gospodarczych oraz placówek medycznych.

- W tym zakresie strategia TUW PZUW się nie zmienia, co za tym idzie, działania związane z dynamicznym rozwojem portfela ubezpieczeń szpitali będą kontynuowane. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie innych gałęzi gospodarki, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom partnerów biznesowych, jesteśmy gotowi do oferowania całej gamy ubezpieczeń gospodarczych działając w ramach Grupy PZU - wskazał Kiliński.

Tagi: wiadomości, gospodarka, porady, ubezpieczenia, gospodarka polska
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz