Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Tomasz Sąsiada
|

Polski Uber będzie rozwoził paczki i jedzenie z restauracji

4
Podziel się:

Oddział Ubera w Polsce dogadał się z jedną z firm z branży e-commerce i będzie dla niej świadczył usługi kurierskie. Zaczyna też współpracę z branżą gastronomiczną i będzie rozwoził jedzenie - informuje "Rzeczpospolita".

Polski Uber będzie rozwoził paczki i jedzenie z restauracji
(materiały prasowe Uber)

Pierwsza z nowych usług ma zacząć działać w pierwszym półroczu 2017, druga - do końca roku. Na razie Uber dogadany jest z jedną firmą z branży e-commerce, ale docelowo jego pojazdy mają rozwozić paczki dla każdego.

Z kolei zamawianie dowozu posiłków z restauracji ma być możliwe dzięki aplikacji UberEats, która ma już polską wersję i jest testowana w naszym kraju.

Jak pisze "Rzeczpospolita", na razie branża kurierska nie czuje się zagrożona, zaznacza jednak, że ekspansja Ubera może skończyć się na dla Polaków utratą prywatności. Firma już wie, jak i dokąd jeździmy, a niedługo dojdzie do tego wiedza o naszym kulinarnym guście i preferencjach zakupowych.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(4)
uber
6 lat temu
Kod na 15zł przy 1 przejeździe, nie marnujcie czasu na taryfiarzy którzy manipulują przy taksometrach - sprawdź ubera z kodem na 15 zł i ciesz się pierwszym przejazdem prawie za darmo ! Kod : 26ss2csbue
qwer
6 lat temu
I pewnie płatność za dostawę kartą do spółki zarejestrowanej w raju podatkowym.
Jola
6 lat temu
Moje doświadczenie z uber jest takie, że 2 razy kierowca nie dojechał bo nie potrafił znaleźć adresu a raz dojechał ale zaczął mnie wiezc okrężną droga i zapłaciłam więcej niż taxi. Znajomi mają podobne przygody za sobą.
Anitka
6 lat temu
Przepowiednia : Im na wyższy szczebel drabiny ktos wlezie tym bardziej bolesny bedzie upadek i to nieuchronnie czeka każda władze w Polsce - taki sam los czeka polityków PiS. ABSOLUTNIE - gdyz władza ich szybko zdemoralizuje. Politycy PiS Już sa AROGANCCY !